VELIKAN ZAINTERESOVAN ZA REPREZENTATIVCA SRBIJE: Odlične igre ga preporučile, u red staio i Galatasaraj
Odlične igre u dresu Anderlehta mogle bi Jan Karlu Simiću da obezbede prelazak u novi klub koliko ovog leta, ukoliko u
Foto: Printskrin/Twitter/@FSSrbije
Belgiji budu zadovoljni sa ponudom, odnosno ako budu želeli da ga puste.
Srpski reprezentativac nalazi se na meti Olimpik Marseja i Liona, koji već mesecima prate razvojni put mladog štopera, koji je u Briselu pronašao konstatnost i igra najbolji fudbal u karijeri, koja je tek na začetku.
Odlazak iz Milana i prelazak u Belgiju ispostavili su se kao ključni za napredak Jan Karla Simića, a pored pomenutih Liona i Marseja šansu vreba i turski Galatasaraj.
Podsetimo, turski tim u poslednje vreme izuzetno vrednuje kvalitete srpskih reprezentativaca, pošto se pre Simića na listi želja našao Strahinja Pavlović.
Potencijal mladog defanzivca mogao bi biti sjajna stvar za Orlove, koji polako mogu da grade neko novu poslednju liniju. Pored Jan Karla Simića i Strahinje Pavlovića, tu je već afirmisani Nikola Milenković, ali i nadolazeće nade Kosta Nedeljković i Ognjen Mimović.
BONUS VIDEO: TAJNA NAJVEĆEG FUDBALSKOG STADIONA NA SVETU: Ovo je lista TOP 10 „hramova fudbala“
Preporučujemo
PA, GDE BAŠ ON? Novak Đoković u drugom kolu Vimbldona protiv finaliste gren slema
30. 06. 2026. u 06:33
KAKAV SUNOVRAT EVROPLjANA! Posle Nemačke penal rulet izbacio i Holandiju sa Mundijala
30. 06. 2026. u 05:56 >> 05:54
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
FRANUCUZI U STILU OTVARAJU NOKAUT FAZU: Šveđani nemaju potreban kvalitet da se nose sa "trikolorima"
FRANCUSKA započinje nokaut fazu Svetskog prvenstva 2026 duelom protiv Švedske na "Metlajf stadionu" (23.00), gde će biti odigrano i veliko finale šampionata. "Trikolori" su grupnu fazu završili sa maksimalnim učinkom i opravdali ulogu jednog od glavnih favorita za osvajanje titule, dok su Šveđani do šesnaestine finala stigli kao jedna od osam najboljih trećeplasiranih selekcija.
30. 06. 2026. u 06:30
LAPSUS ILI SAMOUVERENOST?! Selektor Hrvatske: "Kada prođemo Portugal, videćemo šta i kako dalje!"
Fudbaleri Hrvatske igraće u šesnaestini finala Mundijala protiv Portugala. Na papiru Kristijano Ronaldo i drugovi su favoriti, ali to ništa ne mora da znači na terenu. Selektor fudbalske reprezentacije Hrvatske Zlatko Dalić obratio se javnosti pred ovaj duel.
29. 06. 2026. u 08:42
UMRLA JE U BOLOVIMA, U 47. GODINI Njenu smrt Miloš nikada neće prežaliti: "Bolest je brzo napredovala"
"BOLEST je brzo napredovala. Za samo sedam godina ona je legla u krevet i bila je nepokretna do smrti."
25. 06. 2026. u 10:29
Komentari (0)