MITROVIĆ SE VRATIO NA TEREN: Srbin nije postigao gol u remiju Fulama sa Prestonom

Z. Ćorović

27. 11. 2021. u 21:43

VRATIO se "orao" Mitar ali ovoga puta nije postigao gol.

МИТРОВИЋ СЕ ВРАТИО НА ТЕРЕН: Србин није постигао гол у ремију Фулама са Престоном

Srpski napadač Alekdsandar Mitrović igrao je ove subote od prvog minuta za Fulam na gostovanju Prestonu u 20. kolu Čempionšipa, a ovaj meč je završen bez njegovog pečata kao i pobednika - 1:1.

Naš as nije igrao u prošlom meču sa Derbijem zbog prehlade, to je i jedan od razloga što su mreže mirovale. U današnjem se nije upisao u strelce, mada je i dalje ubedljivo najefikasniji igrač prvenstva sa 21 golom, prvi pratilac Brereton iz Belkburna ima pet manje.

Fulam je protiv Prestona poveo u 15. minutu preko Tima Rima, izjednačio je Čed Evans u 73. minutu. Mitrovićev tim je posle ovog remija ostao bez liderske pozicije, koju sada sa bodom više (44) zauzima Bornmut.