BUNDESLIGA: Kiks Dortmunda, Kostićev Ajntraht bez pobede

21. 08. 2021. u 17:49

FUDBALERI Borusije iz Dortmunda razočarali su navijače, pošto su poraženi kao gosti od Frajburga sa 2:1 u drugom kolu Bundeslige.

БУНДЕСЛИГА: Кикс Дортмунда, Костићев Ајнтрахт без победе

Domaći su meč počeli onako kako se samo poželeti može - do prednosti su došli već u šestom minutu kada je Grifo pogodio mrežu "milionera". To je bio jedini pogodak u prvom delu susreta.

Nastavak meča doneo je mnogo više uzbuđenja. Salai je u 59. minutu povećao rezultat na 2:0. Ipak, gosti su ubrzo smanjili rezultat preko Kitela koji je zatresao sopstvenu mrežu i uneo neizvesnost u utakmice.

Ipak, Dortmund nije uspeo da izbegne poraz i prvo gostovanje u novoj sezoni Bundeslige je počeo porazom.

Ajntraht iz Frankfurta za koji je naš Filip Kostić odigrao ceo meč nije uspeo da pobedi Augzburg na svom terenu. Meč je završen bez golova.