PSŽ SLAVIO U BRESTU: Neubedljiva odbrana glavobolja pariskog "drim tima" (VIDEO)

20. 08. 2021. u 22:55

FUDBALERI PSŽ slavili su večeras na gostovanju Brestu. Izabranici Maurisija Poketina slavili su sa 4:2.

ПСЖ СЛАВИО У БРЕСТУ: Неубедљива одбрана главобоља париског дрим тима (ВИДЕО)

Napadačkoj igri Parižana malo toga može da se prigovori, a igra u odbrani je sasvim druga priča.

Posed lopte tokom meča samo 22 procenata bio je u nogama domaćih igrača, gotovo svi statistički parametri bili su na strani moćnih gostiju, a iz tri udarca u okvir gola Brest je postigao dva gola, dok su domaći u završnici meča imali potpunu terensku inicijativu...

Andrer Herera doneo je u 23. minutu vođstvo gostima, a Kilijan Mbape ga je u 36. uvećao na 2:0, ipak u završnici prvog poluvremena Frank Honorat vratio je nadu domaćim igračima.

U 73. minutu majstorija Idria Geja koji je sa 30 metara raspalio po lopti za 3:1. Uzbuđenjima tu nije bio kraj. Stiv Munije u 85. minutu smanjuje zaostatak za Parižanima, a svaku dilemu otklonio je Anhel Di Marija postaviši konačnih 4:2.