KOVID HARA FRANCUSKOM: Inficirano čak hiljadu i po ljudi na 100 hiljada stanovnika
U NEDELjU su u Francuskoj registrovana svega 58.342 novoobolela od kovida. To se objašnjava činjenicom da se vikendom testira mnogo manje ljudi. Proteklih dana, beleži se više od 200.000 inficiranih dnevno.
Foto: EPA
Za jedan dan, preminuo je još 91 pacijent od kovida.
U bolnicama je broj hospitalizovanih premašio 19 hiljada: porastao je za 232 na 19.043. Na intezivnu negu smešteno je 12 osoba više i sada ih na reanimaciji ima 3.572.
Inficirano je čak 1.517 osoba na sto hiljada stanovnika.
BONUS VIDEO: EKSKLUZIVNO! NOVOGODIŠNJI INTERVJU PREDSEDNIKA VUČIĆA ZA "NOVOSTI"
Preporučujemo
HRVATI "VELIKI I JAKI" ŽALE SE CENTRALI NATO ZBOG SRPSKIH RAKETA: A ne smeta im vojni savez Zagreb-Tirana-Priština
PREMIJER Hrvatske Andrej Plenković rekao je danas, komentarišući to što Vojska Srbije raspolaže novom hipersoničnom kvazibalističkom raketom kineske proizvodnje CM-400, da će "razgovarati sa partnerima u NATO i upozoriti ih na takvo naoružanje".
12. 03. 2026. u 19:25
KULT PREDAKA U PLAMENU MRŽNjE: 45 godina od paljenja konaka Pećke patrijaršije – Zločin koji je najavio Martovski pogrom
OVE sedmice pre tačno 45 godina, srpski narod i Srpska pravoslavna crkva zanemeli su pred prizorom koji je nagovestio decenije stradanja na Kosovu i Metohiji.
17. 03. 2026. u 19:10
Miroslav 33 godine živi pod zemljom, bez struje i vode: Humanitarac podelio priču koja je rasplakala mnoge (VIDEO)
DEKA Miroslav iz sela Dvorska kod Krupnja već 33 godine živi u zemunici bez struje i vode, a njegov vapaj za pomoć dirnuo je humanitarca Marka Nikolića.
14. 03. 2026. u 11:54
Komentari (0)