JOŠ JEDAN LEKAR IZGUBIO BITKU SA KORONOM! Preminuo Goran Ivanović, omiljeni lekar Račana, proglašen dan žalosti
POSLE nešto više od mesec dana borbe sa virusom Kovid-19, specijalista opšte medicine, zaposlen u Domu zdravlja u Rači, dr Goran Ivanović, preminuo je od posledica ove bolesti.
Foto: Printskrin
Dr Ivanović rođen je 1961. godine, a vest o njegovoj smrti potvrđena je i na Fejsbuk stranici Opštine Rača.
Navodi se da je dr Ivanović bio omiljeni lekar, prijatelj svih Račana, koga je svojevremeno preko 3.000 pacijenata izabralo za ličnog lekara, ali i oni kojima nije bio lični lekar su mu se obraćali za pomoć, u svako doba dana. Uvek spreman da svakome pomogne, proveo je ceo svoj radni vek u Domu zdravlja u Rači, gde je obavljao i funkciju direktora u dva mandata.
Posle proglašenja pandemije nije promenio svoj način rada i odnosa prema ljudima, uvek je bio spreman da pomogne i na taj način se i sām zarazio.
Račani će ga pamtiti kao neprevaziđenog dijagnostičara, ali i kao otvorenog čoveka, kome je želja da pomogne ljudima uvek bila na prvom mestu.
Predsednik opštine Rača je doneo Odluku da ponedeljak, 11. januar 2021. godine, bude proglašen za Dan žalosti u opštini Rača, a takođe će biti pokrenuta i inicijativa kod Ministarstva zdravlja da Dom zdravlja u Rači ponese ime po ovom velikom lekaru i čoveku.
Dr Goran Ivanović je iza sebe ostavio suprugu i dvoje dece, kojima opština Rača izjavljuje saučešće zbog njihovog nenadoknadivog gubitka.
(Pink)
Preporučujemo
KUĆNI APARATI KOJI TROŠE NAJVIŠE STRUJE: Ovi uređaji prazne vaš novčanik
05. 12. 2025. u 15:04
ZAŠTO NOVE GUME IMAJU PRUGE U BOJI NA GAZNOM SLOJU? Značenje koje mnogi vozači ne znaju
05. 12. 2025. u 14:55
NIČE NOVA POLICIJSKA STANICA U LAZAREVCU: Korak napred ka bezbednijem mestu za život
05. 12. 2025. u 13:16
EKSKLUZIVNO - URANIJUM I TEŠKI METALI OTKRIVENI U TKIVU GENERALA PAVKOVIĆA: Iz italijanske laboratorije stigli rezultati analiza (FOTO)
U TUMORSKOM tkivu generala Nebojše Pavkovića, koje je 15. septembra poslato na analize u specijalizovanu laboratoriju u Italiji, pronađeni su uranijum i teški metali u ekstremno visokim koncentracijama!
29. 11. 2025. u 08:00
OTAC PADAO U NESVEST, HITNA INTERVENISALA NEKOLIKO PUTA Mučne scene na sahrani Ane Radović - Iz porodične kuće je ispratili na večni počinak
DANAS je na Zlatiborskom groblju sahranjena Ana Radović iz Čajetine, koja je poginula u teškoj sabraćajnoj nesreći na magistralnom putu kod Čačka.
28. 11. 2025. u 14:45
ĐAK NASMEJAO SRBIJU: Evo kako je na kontrolnom odgovorio na pitanje o nazivu naše HIMNE: "Detetu bih dao DESETKU"
GREŠKE iz školskih svezaka ponekad umeju da izmame najšire osmehe, što potvrđuje i situacija u kojoj se našao jedan mališana iz Srbije. Sve je počelo kada je njegova mama na internetu podelila njegove odgovore sa kontrolnog zadatka iz predmeta Svet oko nas. Jedan od njih oduševio je korisnike društvenih mreža.
05. 12. 2025. u 11:27
Komentari (0)