ŠEŠELJ PREDVIDEO ATENTAT NA TRAMPA: Pobediće na izborima, ako ga ne ubiju
PREDSEDNIK SRS dr Vojislav Šešelj upozorio je krajem aprila ove godine da preti opasnost od atentata na Donalda Trampa.
Foto: EPA
Lider radikala je za TV Hepi kazao da će Tramp da pobedi na izborima, ako ga ne ubiju.
- Postoji ta opasnost - kazao je Šešelj.
Tokom govora američkog predsedničkog kandidata Donalda Trampa u Pensilvaniji na njega je pokušan atentat, a sad se oglasio i otkrio da je dobro. Dodao je da je na kontroli u medicinskoj ustanovi, piše AP.
Podsećamo, Trampa su agenti tajne službe sklonili sa bine u gradu Batleru nakon što su pucnji odjeknuli kroz masu.
Tramp je pokazivao grafikon kada su se čuli pucnji. Tramp se potom uhvatio za vrat, dok je na licu imao krvave tragove.
SKANDAL! RAMA OBJAVIO SNIMAK RAZGOVORA SA TAČIJEM: "Srećna nezavisnost komadante, brate moj, grlim te mnogo i volim" (VIDEO)
PREMIJER Albanije Edi Rama objavio je snimak telefonskog razgovora sa bivšim vođom zločinačke OVK Hašimom Tačijem, koji se trenutno nalazi u pritvoru Specijalnog suda u Hagu, gde je optužen za ratne zločine i zločine protiv čovečnosti.
17. 02. 2026. u 20:01
VAŠINGTONU STIGLO UPOZORENjE: Ne pokušavajte da narušite naše odnose sa Moskvom
BELORUSKI predsednik Aleksandar Lukašenko izjavio je danas da je na početku pregovora između Belorusije i SAD upozorio Vašington da ne pokušava da naruši odnose između Minska i Moskve.
16. 02. 2026. u 15:09
"MAMA, JA IMAM RAK": Slavica Đukić Dejanović o borbi za život sina jedinca - sam sebi dao dijagnozu
"DUŠAN JE sam sebi dao dijagnozu"
16. 02. 2026. u 19:12 >> 19:12
Komentari (0)