NOVI PLAN OPOZICIJE: Blokiraće "Gazelu" i maltretiraće ljude da niko ne može nigde da prođe

Новости онлине

10. 05. 2023. u 14:19

Na poslednjem sastanku hejterske opozicije koja organizuje proteste pokušavajući da politički profitira na masovnom ubistvu dece dogovoren je "genijalni plan".

НОВИ ПЛАН ОПОЗИЦИЈЕ: Блокираће Газелу и малтретираће људе да нико не може нигде да прође

Foto: Printscreen/Jutjub

U petak će, najpre, držati konferenciju za novinare, a onda će da se prošetaju od Skupštine do Vlade, pa da produže Ulicom kneza Miloša i “zauzmu Gazelu”.

Dakle, oni će se protiv nasilja boriti nasiljem kakvo je nezamislivo i strogo zabranjeno svuda u civilizovanom svetu.

Blokiraće međunarodni auto-put, maltretiraće ljude i nikome neće dati da prođe.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne

OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne

SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.

11. 12. 2025. u 16:22

Komentari (144)

DR NOVOSTI: Zašto je transplantacija obrva toliko popularna među ženskom populacijom?