POKRET SOCIJALISTA: Lažne evropske demokrate koje priznaju izbore bez Srba, žele i Balkan bez Srbije
POKRET socijalista reagovao je na negodovanje pojedinih poslanika Evropskog parlamenta zbog toga što se na čelu BIA nalazi Aleksandar Vulin.
Foto: Z. Jovanović
- Tajkunski propagandisti koji žive od širenja lažnih vesti, konačno su preneli istinu o osnivaču Pokreta socijalista Aleksandru Vulinu. Antisrpska EU klika i korumpirani šiptarski lobisti nisu zadovoljni što je Vulin na čelu BIA, a Srbija slobodna, nezavisna i neutralna. Ratnohuškačkom Briselu smeta što se srpski narod ne raduje podršci etničkom čišćenju Srba sa prostora Kosova i Metohije i uništavanju Republike Srpske na čemu svakodnevno rade. Lažne evropske demokrate koje priznaju izbore bez Srba, žele i Balkan bez Srbije, jer za njih nemamo svrhu postojanja ako nismo topovsko meso u zapadnoj geopolitičkoj tragediji - poručili su iz Pokreta socijalista.
TRAMP DONEO ODLUKU: Povlači ambasadore i diplomate iz okruženja Srbije
ADMINISTRACIJA američkog predsednika Donalda Trampa povlači skoro 30 karijernih diplomata sa ambasadorskih i drugih visokih pozicija u diplomatskim predstavništvima SAD u svetu.
22. 12. 2025. u 10:32
RUSI ĆE NAPASTI EU MNOGO RANIJE: Veliko upozorenje iz Ukrajine, poznata godina i glavna meta
RUSIJA je pomerila svoje planove za direktnu agresiju sa 2030. na 2027. godinu, a Evropa je sve glasnija o riziku od direktnog sukoba, u kojem bi se baltičke države mogle naći pod okupacijom.
20. 12. 2025. u 09:41
HRVATI POSLALI JASNU PORUKU: "Država nam je na pogrešnom putu!"
VEĆINA građana Hrvatske smatra da zemlja ide u pogrešnom smeru, a najviše primedbi imaju na korupciju, inflaciju, niske plate, male penzije i siromaštvo, pokazalo je decembarsko istraživanje Krobarometra, objavljeno u Dnevniku hrvatske Nove TV.
26. 12. 2025. u 12:34
Komentari (0)