VUČIĆ U ATINI: Na radnoj večeri sa Micotakisom - glavna tema Kosovo

Biljana Ristivojević

18. 11. 2022. u 11:29

PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić danas boravi u Atini, gde će na radnoj večeri razgovarati sa premijerom Kirjakosom Micotakisom.

ВУЧИЋ У АТИНИ: На радној вечери са Мицотакисом - главна тема Косово

Foto: Printskrin / Instagram

Micotakis je vrlo uticajan u evropskim krugovima, a Grčka je jedna od pet zemalja EU koje nisu priznale Kosovo.

- Micotakis bi, kao neko uticajan u evropskim diplomatskim krugovima, mogao da pomogne Srbiji u delikatnom trenutku - kaže izvor.

(Blic)

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne

OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne

SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.

11. 12. 2025. u 16:22

Komentari (100)

TOTALNI OBRT! Partizan demantovao da je potpisao ugovor sa Penjarojom