SAOBRAĆAJKA U CENTRU NOVOG SADA: Automobilom udario radnika "Čistoće" i pobegao

Бета

04. 11. 2020. u 19:00

VOZAČ Javnog komunalnog preduzeća "Čistoća" iz Novog Sada N.P. večeras je povređen u saobraćajnoj nezgodi u centru grada dok je učestvovao u pražnjenju podzemnih kontejnera, kada je na njega naleteo automobil, oborio ga, naneo mu telesne povrede i pobegao sa lica mesta.

САОБРАЋАЈКА У ЦЕНТРУ НОВОГ САДА: Аутомобилом ударио радника Чистоће и побегао

Foto: S.Babović

- Radnik je prevezen u Urgentni centar vozilom Hitne pomoći i, prema našim saznanjima, nije životno ugrožen - navela je "Čistoća" u saopštenju za javnost.

Nesreća se dogodila na Bulevaru Mihajla Pupina, kod bioskopa "Arena".

JKP "Čistoća" je dodalo da su predstavnici novosadske policije izašli na lice mesta i naveli da veruju da će bahati vozač koji je udario radnika tog preduzeća biti uskoro pronađen i kažnjen.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne

OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne

SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.

11. 12. 2025. u 16:22

Komentari (0)

DR NOVOSTI: Zašto je transplantacija obrva toliko popularna među ženskom populacijom?