BEZ ODMORA I TOKOM PRAZNIKA: Gradonačelnik Prokuplja posetio dežurne službe
GRADONAČELNIK Prokuplja Milan Aranđelović i predsednik Skupštine grada Dejan Lazić, sa načelnikom Policijske uprave Prokuplje Nenadom Kaličaninom, obišli su dežurne službe koje u novogodišnjoj noći brinu o bezbednosti i zdravlju građana Prokuplja.
Foto: GU Prokuplje
Predstavnici grada Prokuplja posetili su prvo zaposlene u Urgentnom centru i Kovid bolnici Opšte bolnice „Dr Aleksa Savić, kao i Hitnoj službi prokupačkog Doma zdravlja, koji su tokom protekle 2020 godine bili u prvim redovima borbe protiv opakog virusa korona zbog čega su izrazili zahvalnost za predanost i hrabrost koju su pokazali spašavajući živote građana cele Toplice.
- Tradicionalno u novogodišnjoj noći obilazimo sve dežurne službe koje su u svakom momentu pripravne kada je u pitanju bezbednost i zdravlje naših građana. Da im uz mali znak pažnje i solidarnost poželimo srećne novogodišnje i božoćne praznike, mnogo uspeha u radu u Novoj 2021. godini, kao i da istraju u svom poslu koji tokom ove godine nije bilo nimalo lak. I u ovim satima, kada su svi sa svojim porodicama, oni su tu za naše građane - istakao je gradonačelnik Prokuplja Milan Aranđelovi.
Predstavnici lokalne samouprave posetili su i pripadnike Vojske Srbije, Sektora za vanredne situacije i Policijske uprave Prokuplja.
Gradonačelnik Prokuplja je još jednom istakao značaj dežurnih službi kojima, kako je naglasio, lokalna samouprava pruža ogromnu podršku.
On je poželo građanima Prokuplja mnogo zdravlja i ličnog i poslovnog uspeha, kao i zaposlenima u službama koje je obišao a kojima je podelio i prigodne poklone.
ZAŠTO BLOKADERI HOĆE DA UBIJU VUČIĆA? Nešić i Vučićević o monstruoznim planovima (VIDEO)
BLOKADERI hoće da ubiju predsednika Aleksandra Vučića zato što im smeta Srbija kakva jeste i zato što su svesni da ni za 100 godina ne mogu da urade ono što Vučić uradi za dva dana, ističu glavna urednica portala "Novosti" Andrijana Nešić i predsednica Asocijacije novinara Srbije (ANS) Ivana Vučićević.
26. 02. 2026. u 11:01
CEO REGION JE ZGROŽEN! Evo šta je uradila takmičarka lažne države Kosovo kada je videla Srpkinju na pobedničkom postolju
BRUKA i sramota na jednom od evropskih takmičenja u tekvondou za mlade u Sarajevu!
25. 02. 2026. u 11:35
JOŠ MU SE BORE ZA ŽIVOT: Simptomi bolesti zbog koje je hospitalizovan Dačić - početak je "veoma običan"
MINISTAR unutrašnjih poslova Ivica Dačić juče je u teškom zdravstvenom stanju hitno smešten u bolnicu i priključen na aparate.
26. 02. 2026. u 16:26
Komentari (0)