KECMANOVIĆ U DRUGOM KOLU INDIJAN VELSA: Srbin slavio posle velike borbe, na redu je duel sa Hrvatom

12. 03. 2022. u 08:52

SRPSKI teniser Miomir Kecmanović uspeo je da se plasira da se plasira u drugo kolo Mastersa u Indijan Velsu pošto je posle velike borbe pobedio Lijama Brodija sa 6:4, 4:6, 6:4.

КЕЦМАНОВИЋ У ДРУГОМ КОЛУ ИНДИЈАН ВЕЛСА: Србин славио после велике борбе, на реду је дуел са Хрватом

Trenutno 61. igrač sveta je odlično počeo meč, već na startu je napravio brejk i tu prednost je održao do kraja prvog seta.

Kecmanović je bio taj koji je i u drugom segmentu meča oduzeo rivalu servis. Sve je ličilo da će Srbin u dva seta sve rešiti, ali od tog momenta se razigrao Britanac i sa dva vezana brejka uspeo da poravna rezultat.

Odlučujući deo meča doneo je najviše uzbuđenja. Miša se u dva vezana gema suočavao sa brejk loptama, uspeo je da ih spase i ona u dugačkom devetom gemu je iskoristio treću priliku i oduzeo servis protivniku. Potom je sigurno odservirao i posle dva sata i 14 minuta stigao do trijumfa.

Kecmanović će u drugom kolu igrati protiv Hrvata Marina Čilića.

BONUS VIDEO: Novak i Jelena u ludom noćnom provodu