NEBOJŠA ČOVIĆ: ''Nikad se nismo ''palili'' na TOP 8 Evrolige''
18. 03. 2023. u 08:34
Predsednik košarkaškog kluba Crvena zvezda, Nebojša Čović, rekao je da sezona ovog tima i dalje ostaje u okvirima zacrtanih ciljeva uprkos tome što su sve šanse za plasman u Top 8 Evrolige izgubljene jučerašnjim porazom od Barselone.
Povezane vesti
"Pričalo se o fajnal-foru": Nebojša Čović žestoko udario po Crvenoj zvezdi
Nebojša Čović izjavio je da je sezona Crvene zvezde u Evroligi bila loša uprkos velikim ulaganjima i očekivanjima, nakon eliminacije i desetog mesta u Evroligi.
24. 04. 2026. u 22:46
Najnovije iz rubrike
OZBILJAN UDARAC ZA AUSTRALIJU: Dvojica igrača završila Svetsko prvenstvo
FUDBALERI Australije Džejkob Italijano i Metju Leki završili su učešće na Mundijalu zbog povreda, saopštio je Fudbalski savez Australije.
27. 06. 2026. u 17:33
KRECU HVALI PERIĆA: Iskusni primač igrao na pozoiciji korektora i pomogao ekipi da ostvari pobedu
PREGRMELI su Kubu. Odbojkaši su sinoć posle velike borbe uspeli da slome otpor uvek opasnih "pirata sa Kariba" - 3:1 "Orlovi" su već posle šest utakmica stigli do četvrte pobede u Ligi nacija i mogu da se nadaju čak i plasmanu na F8 u kineskom Ningbou. Srbi večeras (20.30) igraju sa domaćinom Francuskom, a sutra (20.30) se sastaju sa moćnom selekcijom SAD. Zato mogu da uživaju u duelima sa velesilama i da pokušaju da naprave podvig.
27. 06. 2026. u 17:15
SRBIJA PORAŽENA NA SVETSKOM PRVENSTVU: Australija prejaka za "orliće"
KADETSKA košarkaška reprezentacija Srbije (do 17 godina) poražena je ove subote u Istanbulu od selekcije Australije rezultatom 88:66 (19:14, 19:12, 23:24, 27:16) u meču prvog kola grupe D Svetskog prvenstva.
27. 06. 2026. u 16:57
ADRIANA JURI POSTOLJE: Naša rekorderka u bacanju koplja učestvovaće sutra na mitingu Dijamnatske lige u Parizu
TREĆI ispit za Adrianu Vilagoš u Dijamantskoj ligi. Jedna od naših najboljih atletičarki juriće sutra (18.25) pobedničko postolje u bacanju koplja na mitingu u Parizu. Srpkinja je na prethodna dva mitingu u Sjamenu (Kina) i Oslu (Norveška) bila treća.
27. 06. 2026. u 16:50
PARTIZAN OTIŠAO U SLOVENIJU: Saša Ilić na pripreme poveo 26 igrača
PARTIZAN je odradio prvi deo priprema u Beogradu i krenuo je put Slovenije kako bi dodatno izbrusio formu pred početak nove sezone.
27. 06. 2026. u 16:36
Vlada Čokolada
18.03.2023. 08:42
Pazi da ti ne poverujemo,sta se palite na aba ligu.
SASA
18.03.2023. 09:02
ja pomislio da se dr excelu nesto desilo, davno nije dao izjave. Kad ono eva ga na tv i opet LUPETA!!!!!! Bolje da i nije nego da se koncentrise na KK REKREATIVO
Titty Mcboob
18.03.2023. 09:03
Hahah ma da sigurno, tebi je u interesu da trosis velike svote novca na samo pojavljivanje u evroligi hahah koja debilcina hahaha Crkni od muke parazitu i stetocino
Šane
18.03.2023. 09:05
Pazi priču,, nikad se nismo palili,, strasno a i jadno, uputio poruku kome, zna se
Dragon
18.03.2023. 09:12
Uvek krene sa idejom o fajnalforu a vremenom dodje do nikada se nismo palili...... To sto igrate rekreativno evroligu (ovom izjavom je to potvrdio) kosta, mnogo kosta. Partizan bi sa cetvrtinom para koje se dalo zvezdi bolje prosao. I shvatite nemozete unistiti Partizan, to su samo pusti snovi.
Ljuba
18.03.2023. 09:13
Фајнал фор испао кисело грожђе, никад се нисмо палили. Логично, кад је постало недостижно. А не може без простачких примедби и ниских удараца, јер се у Звезди ради најбоље, најспортскије, најпоштеније и стално је суочена са неправдама и подметањима. Па да направвимо једну лигу само за Звезду Небојше Човића у којој јој нико неће стајати на путу. Можда би ипак требало пустити спортисте Црвене Звезде, да се у спортском духу такмиче, јер га они за разлику од председника сигурно имају. Није потребно тражити дубиозне разлоге кад је неко бољи од тебе. Честитај спортски и труди се да будеш још бољи.
Nenad
18.03.2023. 09:15
Covicu ,kada te vidim nije mi dobro nekoliko dana. Ne pojavljuj se nigde molim te. Retko los covek!
Srbislav
18.03.2023. 09:17
Енега коначно се огласио за све ово му по први пут није крив неко други да не кажем ко. Како сејеш тако жањеш ,мој ти је предлог да гураш неког из Звезде у врх Евро лиге јер само тако можеш да нешто искикумавчиш ка и овде што радиш
Mirko
18.03.2023. 09:49
Hahahahahahaha
mile
18.03.2023. 09:50
ima li većeg ološa u opštem životu od tebe ti se nepališ jer znaš da je to zatebe nemoguća misija. Tu nemožeš da muljariš probo si pa su te upecali drži se ti domaćeg prvenstva i aba lige. Doveo si te skupe igrače da igraju u našoj ligi jer te zanimaju domaći pehari. Eto još jedne potvrde kakav si čovek.
Marko
18.03.2023. 09:57
Koliko mržnje u očima ovog zlog čoveka…
Drive
18.03.2023. 10:51
Strasno...! Ovom izjavom je potvrdio sve ono sto je Ostoja Mijailovic rekao...
Karma
18.03.2023. 10:56
Pa što je uopšte igrate onda , što se borite svim sredstvima da onda osvajate ABA ligu koja nosi direktno mesto u EL ... Jedan u nizu tvojih dvoličnih komentara i stavova
Drive
18.03.2023. 11:01
Sponzori reagujte! Dajte pare nekome ko ima ambicije...! Gospodine Covicu to je Evro Liga nije Evropska Unija pa da necemo tamo...U rukama ovakvih ljudi je nasa kosarka. Dok je tako od nastupa reprezentacije ne mozemo nista bolje ocekivati...
Sahista
18.03.2023. 11:19
Ako sam te dobro razumeo, a razumeo sam, evroliga vam je razvojna liga i nesto usputno, dok je ABA liga nesto gde se dokazujes
Milan
18.03.2023. 11:48
Bitno je ucestvovati
Volim crno bele
18.03.2023. 13:37
Pa sto onda igras Evroligu?Nisi se palio zato sto nemas sanse.Palis se na ovu sicu(ABA,domace i KUP)zato sto jedino tu nesto i mozes a sanse sa velikanima poput Barse,Reala,Fenera i Monaka ostaju u domenu……ne postoji!!!!
Sokrat
18.03.2023. 13:37
Za vas je top 8 misaona imenica!!!
Slavoljub
18.03.2023. 14:42
Covicu tvoje price su toliko izlizane i ispricane a Partizan I Obradovic su ti nocna mora