POKUŠEVSKI VIŠE NIJE MRŠAVKO: "Nabacio" nekoliko kilograma, pa delio Amerikancima srpski keks

SRPSKI košarkaš Aleksej Pokuševski spreman je za novu NBA sezonu.

ПОКУШЕВСКИ ВИШЕ НИЈЕ МРШАВКО: Набацио неколико килограма, па делио Американцима српски кекс

Foto: Printskrin

Srbin je leto proveo u radu po specijalnom programu koji je očito već dao rezultate.

Vidi se da je Pokuševski ostvario fizički napredak u odnosu na prošlu sezonu.

- Napredovao sam u pogledu snage. Sada ne mogu da dočekam da sezona počne, da vidim gde sam u odnosu na prošlu godinu. Tokom ova dva i po meseca rada imao sam punu podršku i pomoć kompletnog tima - rekao je Pokuševski.

Generalni menadžer Tandera Sem Presti već je javno pohvalio Pokuševskog.

- Mnogo sam trenirao, u klubu su mi rekli da ne igram Letnju ligu, kako bih mogao da radim na svom telu. Zaista smo dosta vremena proveli u teretani. Vidim i osećam napredak

- Jeo sam pravu hranu, koliko god sam mogao. Imao sam dosta obroka u toku jednog dana - otkriva Pokuševski.

Novinar Endrju Šleht je svojim pratiocima na društvenim mrežama otkrio da je posle intervjua video Pokuševskog kako sa sobom nosi “kutiju srpskog keksa, koji je delio sa novinarima".

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

FRATAR IZ MOSTARA ZGROZIO CEO REGION! Laž je da se Bosna i Hercegovina plasirala na Svetsko prvenstvo

FRATAR IZ MOSTARA ZGROZIO CEO REGION! "Laž je da se Bosna i Hercegovina plasirala na Svetsko prvenstvo"

Svetsko prvenstvo u fudbalu u SAD, Meksiku i Kanadi samo što nije počelo, a prva utakmica između Meksika i Južne Afrike zakazana je za 11. jun. Kako to obično biva pred velike sportske smotre, fudbal je postao glavna tema svih generacija, ali pažnju javnosti je, umesto sportskih prognoza, privukla jedna oštra i neočekivana izjava iz Mostara.

09. 06. 2026. u 10:05 >> 11:32

Komentari (0)

Da li stres i pad imuniteta utiču na pojavu bradavica?