"OVA POBEDA NAM JE JAKO BITNA, ZASLUŽILI SMO": Amorim zadovoljan igrom Mančester junajteda
Fudbaleri Mančester junajteda savladali su Mančester siti rezultatom 2:1 u 16. kolu Premijer lige. I to posle dramatične završnice.
FOTO: Tanjug/AP
Prvi gradski derbi i prva pobeda za Rubena Amorima.
- Bilo je neverovatno, ali mislim da smo zaslužili pobedu. Veoma težak meč, ali verovali smo do kraja. Uspeli smo da postignemo golove, bila nam je potrebna ova pobeda, mnogo je važna za nas i za naše navijače - rekao je Amorim, prenosi "BBC Sport".
Portugalac ističe karatker svog tima i naglašava da je veoma bitno što njegovi igrači nijednog trenutka nisu gubili veru u dobar ishod.
- Bili smo u igri 90 minuta i to je jako dobro. Danas je bilo potpuno drugačije u odnosu na Arsenal. Tada smo igrali dobro u prvom poluvremenu, ali nisu verovali da možemo da pobedimo -rekao je Amorim.
Bonus video: Ovo su deca skandirala Bugarima na meču Srbija - Bugarska u Leskovcu
Preporučujemo
RUSIJA ODUŠEVLjENA SCENOM IZ BEOGRADA: Rusi ovo neće zaboraviti (FOTO)
15. 12. 2024. u 13:56
SVET SE SMEJE HRVATIMA: Ovakva krađa još nije viđena, Englezi kipte od besa!
15. 12. 2024. u 18:19
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
MATEMATIKA JE JASNA: Hrvatima je potreban bod da se plasiraju u nokaut fazu Svetskog prvenstva!
Hrvatska i Gana odigraće jedan od najzanimljivijih mečeva poslednjeg kola grupne faze Svetskog prvenstva, pošto će direktan okršaj u Filadelfiji odlučiti ko nastavlja, i sa koje pozicije, takmičenje iz grupe "L". Afrička selekcija je već na četiri boda i jednom nogom je u šesnaestini finala, dok "kockasti" nemaju pravo na grešku i moraju osvojiti bar jedan poen kako bi prošli dalje.
27. 06. 2026. u 08:00
UZDISALA CELA PLANETA! Najpoznatija hrvatska navijačica polugola stigla na Svetsko prvenstvo! (FOTO)
Izmamila je uzdahe svih obožavaoca i pripadnika muškog pola, navijačica "kockastih" Ivana Knol.
24. 06. 2026. u 07:32
UMRLA JE U BOLOVIMA, U 47. GODINI Njenu smrt Miloš nikada neće prežaliti: "Bolest je brzo napredovala"
"BOLEST je brzo napredovala. Za samo sedam godina ona je legla u krevet i bila je nepokretna do smrti."
25. 06. 2026. u 10:29
Komentari (0)