TRI CVETA SU DOVOLJNA: Vanja Mijatović iskreno o bračnom životu i najavila duet sa kolegom (VIDEO)
POPULARNA pevačica Vanja Mijatović nedavno je nastupala u jednom beogradskom klubu, gde je svojim dolaskom i nastupom oduševila publiku i sve pristutne.
Foto: Novosti
Pred sam početak nastupa Vanja je stala pred našu ekipu i otkrila da je uvek je pun pogodak kada običe crnu odevnu kombinaciju.
- Najviše volim i najbolje se osećam u crnom. Volim i druge boje, ali za posao uvek biram crno jer je elegantna i moćna, naravno tu je i neki detalj koju "pukne" i razbije stajling - kaže Vanja na početku razgovora.
Foto: Novosti
Nakon što je krajem prošle godine stala na ludi kamen i to u Dubaiju, uživa u bračnim danima.
- Ništa se od prvog momenta zajedničkog života nije promenilo, uživamo iskreno. Volim kada me iznenadi sa samo tri ruže ili tri cveta, ništa više od toga i volim da u vazi stoje samo to i to je dovoljno - ističe pevačica i dodaje kako je sa suprugom proslavila prazink ljubavi, poklona i kolača - Mladence:
- Mladence smo proslavili sa našim prijateljima i kumom. Spontano smo se skupili, ništa specijalno, bilo smo sa dragim ljudima.
Gostujući u emisiji "Sa zvezdama na ti" kod autora i voditelja Dušana Cakića, Vanja je najavila da sprema novi dutet sa kolegom, pevačem Acom Živanovićem, te je sada otkrila i neke detalje povodom toga.
- Pesma je fantastična, jako mi se dopada, malo je "old skus". Ostalo je da snimimo spot, otpevali smo je u studiju. Nakon nje , tačnije posle leta ide žensko - ženski duet, tako da nema stajanja - završava Vanja.
Foto: Novosti
Kompletan intervju sa Vanjom, kao i atmosferu sa nastupa pogledajte u nastavku, u videu ispod:
Preporučujemo
POREKLO JOVANA MEMEDOVIĆA: Rodno mesto nije u Srbiji, naziva ga "rekom svog detinjstva"
08. 12. 2025. u 18:30
ONA JE SILUETA EMOCIJE: Avangardni kreator Saša Milojković o transformaciji Ilde Šaulić
08. 12. 2025. u 18:05
"TA KUĆA JE STVARNO UKLETA" Majci i ocu prerezao grkljan, pa sebi isekao vene: Novi detalji porodične tragedije u Čačku
PRVI rezultati istrage tragedije koja je otkrivena u subotu ujutru u porodičnoj kući u blizini „Slobodine“ raskrsnice u Čačku, govore da je Vladimir Čarapić (47) nožem preklao vrat svojoj majci Mili (72), a potom i svom ocu Neđu (79). Zatim je sebi istim sečivom naneo više uboda po grudima i stomaku, a na kraju je prerezao vene leve ruke i tako na smrt iskrvario.
07. 12. 2025. u 13:36
NOVO REŠENjE ZA UKRAJINU: Evropa pravi plan u slučaju da se SAD povuku iz konflikta
EVROPSKE diplomate pripremaju scenario podrške Ukrajini u slučaju povlačenja SAD iz konflikta, prenosi Blumberg, pozivajući se na izvore.
07. 12. 2025. u 13:19
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića
DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.
07. 12. 2025. u 11:41
Komentari (0)