DUŠKO TOŠIĆ SLAVI BEZ JELENE: Fudbaler pobegao iz Beograda i obeležio rođendan (FOTO)
FUDBALER Duško Tošić okupio je svoje prijatelje u svom rodnom Zrenjaninu kako bi proslavio 37. rođendan.
Foto: Printskrin Instagram/duskotosic
Naime, Duško je tokom celog dana objavljivao i delio sa svojim pratiocima mnogobrojne čestitke koje su stizale sa svih strana, a nešto kasnije je podelio i fotografije i snimke sa proslave.
Tošić je ovoga puta rešio da ovaj poseban dan obeleži uz muziku i muško društvo u svom rodnom gradu, Zrenjaninu.
Svima je "zapalo" za oko to da nema nijedne ženske osobe, kao i da je ovo muška žurka, a prisutni su uglavnom fudbaleri.
Rođendanska torta je bila u obliku fudbaleske lopte, a Duško je sa njom u ruci nasmejano pozirao.
BONUS VIDEO - KAD CECA NAPRAVI STORY: Svetlana Ražnatović i njena instagram "priča"
Preporučujemo
DUŠKO TOŠIĆ DANAS SLAVI ROĐENDAN: Jelena Karleuša čestitala, ali ne njemu (FOTO)
19. 01. 2022. u 17:52
"SA ĆERKOM NE PRIČAM O INTIMNIM ODNOSIMA": Goca Tržan progovorila o vaspitanju Lene
19. 01. 2022. u 17:27
SUKOB NAM JE PRED VRATIMA Rute upozorava: Mi smo sledeća meta Rusije
RUSIJA bi mogla da bude spremna da upotrebi vojnu silu protiv NATO-a u narednih pet godina, smatra generalni sekretar NATO-a Mark Rute.
11. 12. 2025. u 15:46 >> 16:40
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne
SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.
11. 12. 2025. u 16:22
PEJAKOVIĆ: Srbi su skupo platili LAŽ o Jugoslaviji, koja traje od '45 i plaćaćemo je još
GLUMAC Nikola Pejaković oduševljava publiku širom regiona ulogom Momčila u seriji "Tvrđava", koja se bavi ratnim devedesetim i raspadom nekadašnje države Jugoslavije.
13. 12. 2025. u 15:33
Komentari (0)