BIZARNO: Nemac se protiv korone vakcinisao 60 puta, pa prodavao falsifikovane potvrde

Новости онлајн

03. 04. 2022. u 16:40

ŠEZDESETOGODIŠNjI Nemac navodno se vakcinisao protiv kovida skoro 90 puta da bi prodavao falsifikovane potvrde o vakcinaciji osobama koje ne žele da prođu imunizaciju.

БИЗАРНО: Немац се против короне вакцинисао 60 пута, па продавао фалсификоване потврде

Foto AP

Nemačka novinska agencija DPA navodi da je Nemac iz grada Magdeburga na istoku Nemačke, čije ime nije objavljeno, primio do 90 vakcina protiv kovid 19 u centrima za vakcinaciju u pokrajini Saksonija sve dok ga policija nije privela.

Osumnjičeni nije uhapšen, ali je u toku istraga o neovlašćenim izdavanjima potvrda o vakcinaciji i falsifikatu dokumenata.

On je priveden u centru za vakcinaciju u Ejlenburgu u Saksoniji kada se drugi dan zaredom pojavio u redu za imunizaciju.

Policija je kod njega pronašla nekoliko praznih kartica za vakcinaciju i pokrenuta je krivična procedura.

Nije poznato kakav uticaj je imao na zdravlje uhapšenog sav taj broj primljenih vakcina raznih proizvođača.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića

Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića

DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.

07. 12. 2025. u 11:41

Komentari (0)

Ćerka Luke Modrića više liči na Luku Modrića - od Luke Modrića (FOTO)