NOVA PRIVOĐENJA ZBOG PADA NADSTREŠNICE: Uhapšeni i članovi tehničke komisije
U NASTAVKU akcije Posebnog odeljenja za suzbijanje korupcije Višeg javnog tužilaštva u Beogradu, pripadnici UKP-a uhapsili su i nekoliko članova tehničke komisije za pregled radova na železničkoj stanici u Novom Sadu.
Foto: Shutterstock/Ilustracija
Kako se saznaje, članovi komisije i menadžerka u "Železnicama Srbije" Beograd, koja je uhapšena nešto ranije danas, sumnjiče se za propuste u radu koji su u vezi sa padom nadstrešnice u Novom Sadu 1. novembra 2024. kada je poginulo 15 ljudi, a dvoje teško povređeno.
(Kurir)
BONUS VIDEO: HTELI DA UBIJU LUKU BOJOVIĆA: Uhapšena četvorica "kavčana" - u garaži nađen arsenal oružja
EKSKLUZIVNO - URANIJUM I TEŠKI METALI OTKRIVENI U TKIVU GENERALA PAVKOVIĆA: Iz italijanske laboratorije stigli rezultati analiza (FOTO)
U TUMORSKOM tkivu generala Nebojše Pavkovića, koje je 15. septembra poslato na analize u specijalizovanu laboratoriju u Italiji, pronađeni su uranijum i teški metali u ekstremno visokim koncentracijama!
29. 11. 2025. u 08:00
OTAC PADAO U NESVEST, HITNA INTERVENISALA NEKOLIKO PUTA Mučne scene na sahrani Ane Radović - Iz porodične kuće je ispratili na večni počinak
DANAS je na Zlatiborskom groblju sahranjena Ana Radović iz Čajetine, koja je poginula u teškoj sabraćajnoj nesreći na magistralnom putu kod Čačka.
28. 11. 2025. u 14:45
"NIJE BILO LAKO IZDRŽATI": Rađen progovorio o razlozima za razvod od Ane i najtežem periodu
VATERPOLISTA Nikola Rađen bio je u braku sa pevačicom Anom Kokić sa kojom ima dve ćerke, od koje se razveo nakon jedanaest godina ljubavi, a sada progovorio o teškom periodu.
05. 12. 2025. u 07:50
Komentari (12)