Dušica Jakovljević puštena iz Infektivne klinike: Evo šta je rekla o svom zdravstvenom stanju
08. 06. 2020. u 15:58
Voditeljka "Zadruge" Dušica Jakovljević napustila je u ponedeljak Infektivnu kliniku u Beogradu
Foto: Instagram
Ona će oporavak nastaviti kod kuće, a kako prenose mediji, već za nekoliko dana ponovo će se nasmešiti gledaocima Pinka s malih ekrana.
- Nakon što su mi urađeni svi neophodni nalazi, doktori su doneli odluku da me otpuste iz bolnice i upute kući, gde ću još nekoliko narednih dana "puniti baterije" i jačati svoj imunitet. Osećam se dobro i nema razloga za brigu. Moje zdravlje je, na sreću, u redu, ali poslušaću savete lekara i odmoriti još nekoliko dana. Moram da iskoristim priliku i da se zahvalim svom zdravstvenom osoblju Infektivne klinike u Beogradu, koji su maksimalno i bezrezervno posvećeni svim svojim pacijentima i čine sve što je u njihovoj moći, i sve to uz osmeh, koji je tamošnjim pacijentima mnogo znači. Hvala svima na brizi, uskoro se ponovo družimo u emisijama i jedva čekam povratak na male ekrane! Gledamo se uskoro - poručila je Dušica.
Pročitajte još: Dušica Jakovljević hitno primljena na Infektivnu kliniku: Sumnja se na korona virus!
Podsetimo, ona je na kliniku primljena usled blago povišene temperature, budući da se i dalje zbog koronavirusa svi koji kojima se javi bilo kakav simptom ovog virusa upućuju u specijalizovane bolnice za Covid-19. Na sreću, potvrđeno je da voditeljka nema upalu pluća, te da je njeno zdravstveno stanje u redu, zbog čega je puštena kući.
(pink.rs)
Komentari (1)