OSVOJILI OSAM NAGRADA: Uspeh polaznika talenata iz centra "Mihajlo Pupin"
POLAZNICI Regionalnog centra za talente "Mihajlo Pupin" Pančevo osvojili su osam nagrada na Republičkom takmičenju iz Fizike za srednjoškolce koje je održano u Kragujevcu 23. aprila.
Foto: Tanjug/Strahinja Aćimović
Svi takmičari podeljeni su u tri posebne grupe: "Alfa" za specijalna odeljenja, "Beta" za gimnazije i "Gama" za stručne škole.
Prvonagrađeni iz "Alfa" grupe učenici su Matematičke gimazije: Aleksandar Cucić, Anja Šušnjar i Uglješa Kuzmanov.
Nagrađeni iz "Beta" grupe su: učenici Gimnazije "Uroš Predić" Mihajlo Sliejpčević, Ana Bojković i Filip Mitić osvojili su treće nagrade, Jelena Cicvarić učenica Treće beogradske gimnazije osvojila je drugu nagradu i Danilo Vlahović učenik Gimnazije "Borislav Petrov Braca" osvojio je treću nagradu.
Preporučujemo
PRECIZAN BROJ CIKLO-TURISTA: Postavljen automatski brojač biciklista na Adi Ciganliji
03. 05. 2021. u 23:02
VESIĆ SAOPŠTIO: Danas se privremeno pušta u saobraćaj Crnotravska ulica
03. 05. 2021. u 10:03
VEČERAS POLUFINALNE UTAKMICE: Finiš paraćinskog Prvenstva u malom fudbalu
14. 02. 2026. u 19:03
PUTIN PISAO VUČIĆU: Poželeo mu zdravlje i uspehe, a građanima Srbije sreću i prosperitet
PREDSEDNIK Aleksandar Vučić primio je danas čestitku predsednika Ruske Federacije Vladimira Putina povodom Dana državnosti Republike Srbije, u kojoj mu je ruski lider poželeo zdravlje i uspehe, a građanima Srbije sreću i prosperitet, saopštila je danas Služba za saradnju sa medijima predsednika Republike.
13. 02. 2026. u 12:40
STRADALI MLADIĆ SIN POZNATOG MUZIČARA: Novi detalji nesreće u Sarajevu
ERDOAN Morankić (23), koji je stradao u tramvajskoj nesreći u Sarajevu, sin je poznatog muzičara iz Brčkog Armana Morankića, piše portal sarajevskog Avaza.
13. 02. 2026. u 12:05
BOMBA, AUTOMAT I CRNA BERETKA: Hrvatski gradonačelnik se maskirao u Tompsona iz "Čavoglava" - pored njega i "Plenković" i "prvi čovek Zagreba
DANAS je u Svetoj Nedelji održan karneval Fašnik, a na pozornicu se popeo i gradonačelnik ovog mesta Dario Zurovec koji je bio obučen kao kontroverzni hrvatski pevač Marko Perković Tompson koji je poznat po svojim proustaškim stavovima i pesmama.
14. 02. 2026. u 14:35
Komentari (0)