VAKCINE U DOMU ZA STARE: Korona pod kontrolom u opštini Lopare
DIREKTOR Doma zdravlja Lopare Želimir Nešković rekao je da je obavljena revakcinacija štićenika ovdašnjeg Doma za stare ljude.
Foto:V.Mitrić
Dr Nešković je naglasio da je "veoma važna masovna vakcinacija kako bi se sugrađani vratili normalnom životu i pobedili pošast izazvanu korona virusom".
- Očekujem u narednim danima da dobijemo nove doze vakcina kako bismo nastavili vakcinaciju naših sugrađana, a do sada imamo prijavljenih više od 1.700 koji žele da se vakcinišu - dodao je Nešković.
Prema Neškovićevim rečima epidemiološka situacija u opštini Lopare je pod kontrolom, pod nadzorom se nalazi 66 ljudi od kojih je njih 22 zaraženo korona virusom.
Preporučujemo
ZAŠTO BLOKADERI HOĆE DA UBIJU VUČIĆA? Nešić i Vučićević o monstruoznim planovima (VIDEO)
BLOKADERI hoće da ubiju predsednika Aleksandra Vučića zato što im smeta Srbija kakva jeste i zato što su svesni da ni za 100 godina ne mogu da urade ono što Vučić uradi za dva dana, ističu glavna urednica portala "Novosti" Andrijana Nešić i predsednica Asocijacije novinara Srbije (ANS) Ivana Vučićević.
26. 02. 2026. u 11:01
CEO REGION JE ZGROŽEN! Evo šta je uradila takmičarka lažne države Kosovo kada je videla Srpkinju na pobedničkom postolju
BRUKA i sramota na jednom od evropskih takmičenja u tekvondou za mlade u Sarajevu!
25. 02. 2026. u 11:35
JOŠ MU SE BORE ZA ŽIVOT: Simptomi bolesti zbog koje je hospitalizovan Dačić - početak je "veoma običan"
MINISTAR unutrašnjih poslova Ivica Dačić juče je u teškom zdravstvenom stanju hitno smešten u bolnicu i priključen na aparate.
26. 02. 2026. u 16:26
Komentari (0)