DA SVA SELA DOBIJU PUT: Ne prestaju radovi na području opštine Ćuprija
ASFALTIRANjE ulica u selima ćuprijske opštine u punom je jeku.
Foto:SO Ćuprija
Upravo je asfaltirana Ulica vojvode Mišića u Batincu u dužini od 200 metara. Radi se projektno-tehnička dokumentacija za još tri ulice u Batincu, koje će biti asfaltirane u toku naredne godine. Do kraja nedelje asfaltiranje treba da bude nastavljeno u selu Virinu. Radove finansira opština Ćuprija, a praćenje realizacije projekta obavlja Javno komunalno preduzeće „Ravno 2014“, koje je i naručilac radova.
U nekoliko ćuprijskih sela privedeni su kraju i radovi na sanaciji nekategorisanih puteva. Dok realizuje planirane aktivnosti na uređenju grada, opština Ćuprija intenzivno radi i na putnoj infrastrukturi i podizanju kvaliteta života u selima.
Sve aktivnosti realizovane su u saradnji sa meštanima i savetima mesnih zajednica, koji su dostavili planove i predložene investicije, koje su potom uvrštene u plan ovogodišnje građevinske sezone.
BONUS - NAJAKTUELNIJI VIDEO SNIMCI
Preporučujemo
PUTEVI DO BAČKOG BREGA KAO NOVI: Pri kraju obnova deonice kroz Bezdan, ka Somboru
01. 11. 2022. u 19:32
LEPO VREME OBRADOVALO PUTARE: Deo ulica u Novom Sadu uskoro dobija novo ruho
31. 10. 2022. u 15:27
ČAČAK DOBIJA BULEVAR: Radovi na saobraćajnoj žili kucavici u gradu na Moravi (FOTO)
31. 10. 2022. u 12:09
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
TRAMP POTPISAO NAREDBU 13219: "Dejtonski sporazum i Rezolucija 1244 se moraju poštovati"
PREDSEDNIK Sjedinjenih Američkih Država Donald Tramp produžio je danas vanredno stanje na nacionalnom nivou u vezi sa Zapadnim Balkanom, u skladu sa Zakonom o međunarodnim vanrednim ekonomskim ovlašćenjima, objavljeno je danas na sajtu Federalnog registra SAD.
24. 06. 2026. u 17:38 >> 17:45
UDARNO: Zelenski tvrdi da je Lukašenko prihvatio ultimatum
KOMUNIKACIONA oprema za koju Ukrajina tvrdi da je pomagala u podršci ruskim napadima dronova sa teritorije Belorusije prestala je da radi, rekao je predsednik Ukrajine Vladimir Zelenski novinarima danas, nekoliko dana nakon što je izdao ultimatum beloruskom predsedniku Aleksandru Lukašenku.
24. 06. 2026. u 18:41
Mesi pitao hrvatskog fudbalera: "DA LI SI NORMALAN", on kaže: "Ugasio sam ga!"
SA DVA gola u pobedi Argentine nad Austrijom, kapiten "Gaučosa" je oborio čak četiri rekorda Mundijala, od kojih je najbitniji onaj da je postao najbolji strelac svih vremena na Svetskim prvenstvima. Kota "18" - trenutna.
23. 06. 2026. u 16:05
Komentari (0)