ĐACI POSADILI HILJADU TOPOLA: Osnovci iz Alibunara formirali drvored dug tri kilometra
ŠUMSKA uprava „Banatski Karlovac“ odazvala se pozivu škole „T. G. Masarik“ iz sela Janošik, u opštini Alibunar, da im doniraju hiljadu sadnica topole.
ŠU Banatski Karlovac
Mlada stabla su posadili đaci uz pomoć njihovih stručnjaka i lokalnih lovaca.
Tako je formiran drvored dugačak čak tri kilometra, a svako dete je upisalo svoje ime na posađeno stablo, kako bi moglo da prati njegov razvoj i na taj način se još više zbliži sa prirodom.
Preporučujemo
ZA CRKVE 11 MILIONA DINARA: U Paraćinu u toku javni konkurs za dodelu sredstava
22. 06. 2026. u 13:35
U SMEDEREVU OVE SREDE OPET PROVERA SIRENA: Zvuk za vazdušnu opasnost u 10 časova
22. 06. 2026. u 13:14
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
KREMLj REAGOVAO NA ULTIMATUM ZELENSKOG: Uskoro hitan sastanak Putina i Lukašenka
RUSKI predsednik Vladimir Putin i beloruski lider Aleksandar Lukašenko planiraju da se sastanu u bliskoj budućnosti i očekuje se da će razgovarati o ultimatumu koji je predsednik Ukrajine Volodimir Zelenski nedavno uputio Minsku, saopštio je Kremlj.
23. 06. 2026. u 08:02
"BOŽIJA RUKA" I "GOL VEKA" 40 GODINA KASNIJE: Dan kada je Dijego Armando Maradona postao "božanstvo" (VIDEO)
Dan kada se fudbal promenio. Postoje golovi koji donose trofeje, menjaju karijere, ali je samo jedan promenio istoriju ove igre.
22. 06. 2026. u 12:45 >> 12:45
Mesi pitao hrvatskog fudbalera: "DA LI SI NORMALAN", on kaže: "Ugasio sam ga!"
SA DVA gola u pobedi Argentine nad Austrijom, kapiten "Gaučosa" je oborio čak četiri rekorda Mundijala, od kojih je najbitniji onaj da je postao najbolji strelac svih vremena na Svetskim prvenstvima. Kota "18" - trenutna.
23. 06. 2026. u 16:05
Komentari (0)