PARTIZAN BOLJI OD SLOBODE: Kombinovani crno-beli srušili Užičane
KOŠARKAŠI Partizana večeras su u hali “Ranko Žeravica” u okviru niza utakmica pripremnog perioda za sezonu 2020/21. ugostili Slobodu iz Užica.
Foto: KK Partizan
Crno-beli su od početka meča kontrolisali ritam igre i nisu ispuštali vođstvo tokom cele utakmice, koja je završena rezultatom 76:58 (22:12, 10:15, 26:15, 18:16).
Najefikasniji u timu Partizana bili su Miler-Mekintajer i Trifunović sa po 14 poena. A kod poražene Slobode bolji od ostalih bio je Nikolić sa 12 poena.
U sastavu "parnog valjka" večeras nisu bili Markus Pejdž, Nemanja Dangubić, Erik Mika i Lazar Stefanović.
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"ZVEZDAŠ SAM OD MALENA, ZATO SAM ODBIO PARTIZAN" Reprezentativac Srbije Nikola Jović otkrio da je imao ponude i crveno i crno-belih
Srpski reprezentativac Nikola Jović otkrio je da je imao ponude i Zvezde i Partizana.
29. 06. 2026. u 12:06
LAPSUS ILI SAMOUVERENOST?! Selektor Hrvatske: "Kada prođemo Portugal, videćemo šta i kako dalje!"
Fudbaleri Hrvatske igraće u šesnaestini finala Mundijala protiv Portugala. Na papiru Kristijano Ronaldo i drugovi su favoriti, ali to ništa ne mora da znači na terenu. Selektor fudbalske reprezentacije Hrvatske Zlatko Dalić obratio se javnosti pred ovaj duel.
29. 06. 2026. u 08:42
UMRLA JE U BOLOVIMA, U 47. GODINI Njenu smrt Miloš nikada neće prežaliti: "Bolest je brzo napredovala"
"BOLEST je brzo napredovala. Za samo sedam godina ona je legla u krevet i bila je nepokretna do smrti."
25. 06. 2026. u 10:29
Komentari (0)