TAVARES SPREMAN ZA LESORA: Ući će sa mnogo energije...

Košarkaši Real Madrida su pobedili Partizan u trećoj utakmici Top 8 faze i smanjili prednost crno-belih na 2:1, a najznačajniju ulogu u timu iz Madrida imao je Valter Tavares koji je ubacio 26 poena. Međutim, u četvrtak se na teren vraća Matijas Lesor, pa će momku sa Zelenortskih ostrva biti značajno teže da dođe do poena.

ТАВАРЕС СПРЕМАН ЗА ЛЕСОРА: Ући ће са много енергије...

FOTO: M. Vukadinović

Nakon suspenzija u tim Reala se u četvrtak vraća Gabrijel Dek, dok će Partizanu značajnu pomoć pružiti Lesor.

- Dek je jedan od najboljih krilnih centara u Evropi i uvek daje sve od sebe. To je za nas veoma važno. A Lesor igra sjajno čitave sezone, najbolji je igrač Partizana. Ući će sa mnogo energije, a moram i ja - naveo je centar "kraljevića".

BONUS VIDEO: "PERFEKTNO!" Igor Duljaj oduševljen igračima Partizana posle meča sa drugoplasiranim TSC-om

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Komentari (0)

GORI LUKSUZNI HOTEL, U OGROMNOM POŽARU POGINULA ŽENA: Evakuisano 1700 turista u letovalištu koje Srbi obožavaju (FOTO/VIDEO)