RETROSPEKTIVA IZ NOVOG SADA: Pogledajte sve šanse i golove sa "Karađorđa" (VIDEO)

A. Ilić

22. 11. 2020. u 20:28

FUDBALERI Vojvodine nisu napravili iznenađenje. Derbi prvoplasiranog i drugoplasiranog tima pripao je Vojvodini (2:0)

РЕТРОСПЕКТИВА ИЗ НОВОГ САДА: Погледајте све шансе и голове са Карађорђа (ВИДЕО)

U Prvom poluvremenu videli smo jedan gol i dosta promašaja. Prvo poluvreme otvorila je Vojvodina dinamičnom igrom, brzo je Crvena zvezda uspela da uspostavi kontrolu i u 25. minutu i da povede. Sve šanse iz prvog poluvremena pogledajte ovde.

Nastavila je Zvezda identično i u drugom poluvremenu. Napadačka igra donela je veliki broj šansi, ali su se domaći fudbaleri propisno ispromašivali. Nakon penala Ben je uspeo i drugi put da zatrese mrežu. Šanse iz drugog poluvremena pogledajte ovde.