"SVITANJE" U BEOGRADU: Emina Jahović sumirala utiske sa prvog koncerta i progovorila o kolegama i svojoj deci (FOTO)
POP zvezda Emina Jahović održala je sinoć u prepunoj Plavoj dvorani Sava centra, prvi od dva solistička koncerta pod simboličnim nazivom „Svitanje“.
Foto: Novosti
Svojim glasom i stasom, kao i hitovima koji su decenijama publici omiljeni, pop diva oduševila je sve pristune.
Koncert je počela baladom „Uzalud se budim“ te se nakon toga obratila publici ističući da je veoma emotivna i da ima i tremu.
- Hvala svima od srca što su došli da nas podrže i budu sa nama večeras. Puna sam emocija, koje su se pomešale. Ne znam ni šta da kažem, užasno sam pod tremom. Sve bih vas ovako zagrlila i plesala sa vama. Nećemo sada da pričamo o teškim emocijama, idemo, neka žurka počne - rekla je Emina i skinula svoju bundu spremna da napravi pravi spektakl.
Foto: Novosti
Publika je brzo ustala i pevala uglas sa Eminom, ne štedeći dlanove i aplauz. Potom su se nizali hitovi „Pile moje“, „Med“, „Svitanje“, „La gitana“ i drugi.
Na sceni je imala i posebne goste, Dženana Lončarevića, Milicu Todorović, Editu Aradinović, Ognjena Amidžića. Ona se prisetila i Marinka Madžgalja, koji je bio deo grupe „Flamingosi“ sa Ognjenom Amidžićem.
Foto: Novosti
Nakon nastupa sa Ognjenon, Emina se obratila publici i na ivici suza govorila o pokojnom Marinku Madžgalju.
- Morala bih da vam kažem sada, da smo mi zapravo večeras nas dvoje ovde sami, trebalo je da bude tu neko ko nije sa nama večeras, a to je Marinko Madžgalj. Molim za jedan veliki aplauz za njega.
Foto: Novosti
Jedna od najbitnijih osoba u Emininom životu, majka Senija, pratila je svoju ćerku iz prvog reda, ne skrivajući ponos i sreću. Takođe, Emini je podršku pružio i veliki broj kolega, među kojima su bili Marina Visković, Jelena Tomašević i Ivan Bosiljčić, Sofija Šašić, Mirza Selimović, Marijana Mateus, Rasim Ljajić i drugi.
Foto: Novosti
Nakon spektakularne večeri, Emina je na sceni Sava centra porazgovarala sa našom ekipom „Novosti“ i podelila prve utiske.
- Ovo je bio moj povratak, zato što sam se ja sa albumom „Svitanje“, malo povukla iz muzike, delimično, ali ne skroz. Publika je bila toliko sjajna i fantastična da jednostavno nisam mogla, a da ne zaplačem. Inače, mnogo sam plačljivija, ali sam se uzdržala nekako – rekla nam je Emina, pa otkrila kako su njeni sinovi Jaman i Javuz reagovali na koncert i koliko su svesni njene popularnosti.
- Oni su igrali, svidelo im se sve, a onda su se posvađali zbog nekih njihovih razloga. Jedan je „okačio“ drugog na stori na Instagramu, ovaj nije hteo i tako (smeh), njihova posla, ali su bili oduševljeni i mnogo im se svidelo.
Foto: Novosti
Iako je u podomakloj trudnoći, Milica Todorović je ispoštovala Eminu i pojavila se na njenom koncertu, a zajedno su izvele duet „Limunda“.
- Bilo je teško da nagovorim Milicu da dođe s obzirom na to da je u poodmakloj trudnoći. Mislim da je ovo bio njen poslednji nastup pred porođaj. Preslatka je stvarno i mnogo mi je drago da je bila tu.
Foto: Novosti
Mnoge kolege su došle na koncert Emine Jahović, a ona im je tokom nastupa slala poljupce sa scene.
- To je nekako zasluženo i obostrano. Čovek dobrotu i ljubav mora da zasluži, ja sam uvek bila tu za svoje kolege i oni su sada tu za mene – zaključila nam je pop zvezda ističući da je sada vreme da početak priprema za drugi koncert koji će se takođe, održati na istom mestu, u Plavoj dvorani Saca centra, u utorak, 18. novembra.
BONUS VIDEO:
ŠAMPIONI U FOKUSU: Anđela Vuković | Radoznalost je njena supermoć
Preporučujemo
DOK TRAJE, NEK’ TRAJE: Pevačica se zaljubila, a tim povodom se oglasila (FOTO)
07. 11. 2025. u 22:55
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
VATRENO NA KRIMU: Ukrajina "odsekla" poluostrvo, mostovi sravnjeni - eksplozije i požari na vojnim i infrastrukturnim lokacijama
U NOĆNOM napadu dronovima izbio je požar u rafineriji nafte Afipski u ruskom Krasnodarskom kraju, strateškom energetskom pogonu koji je od početka rata česta meta napada.
11. 06. 2026. u 15:25
ŠEF NEMAČKE VOJSKE IZDAO DRAMATIČNO UPOZORENjE: Evo kada će nas Rusija napasti, moramo biti spremni za borbu
NEMAČKA mora da se pripremi za ruski napad do 2029. godine, ili čak i ranije, izjavio je šef nemačke vojske za Politiko.
11. 06. 2026. u 16:23
NASTAJE NOVA DRŽAVA? Srpske komšije se ujedinjuju sa susedima - za moćnu državu od 22 miliona duša i 272.200 km²
"UNIONISTIČKI pokret je oduvek postojao i on je i dalje živ unutar našeg društva. Nesumnjivo je da je ova diskusija legitiman deo političkog procesa u zemlji. Ja lično nikada ne bih mogao da glasam protiv ujedinjenja."
02. 06. 2026. u 21:24
Komentari (0)