POKLON KOME SE NIJE NADAO: Pevač dobio pesmu od ove evrovizijske pobednice
MLADI pop pevač Nemanja Đorđević domaćoj publici predstavio se u projektu „Kaveri sa Opačićem“, a na red je došao i njegov samostalni projekat i pesma „Medena“ koju potpisuju Suzana i Petar Branković, poznati muzički bračni par.
Foto: Dejan Milićević
Suzana Branković, jedan od najpoznatijih pratećih vokala i članica grupe „Bjuti kvins“ koja je nastupala sa Marijom Šerifović i Srbiji donela pobebu na Evroiziji 2007. godine dugogodišnji je mentor Đorđeviću, pa kako je oduševljena njegovim pevanjem rešila je da mu da pesmu koju je sa svojim suprugom napisala pre više od jedne decenije.
Foto: Privatna arhiva
- Pesma je nastala dok smo se Petar i ja zabavljali. Sve je nastalo u sobi u kojoj i nije bio pravi muzički studio, a ja nisam ni znala da imam dara za pisanje tekstova. Ovaj sladak i romantičan tekst je izašao iz mene na Petrovu melodiju, a sve je uobličila Miomira, inače vrsan tekstopisac zadržavši moju ideju, naziv i emociju u pesmi. Pesma je punih 14 godina stajala, a mi smo je dali Nemanji zbog njegovih visina koje u pevanju može da izvede. I meni i Petru je danas drago što je pesma sačekala tih 14 godina, jer je sve podignuto na mnogo viši nivo, a i želeli smo da je otpeva pravi pop pevač kakav je Nemanja Đorđević i drago mi je da je ovo njegov prvi projekat u našoj produkciji, jer je on i potekao iz naše škole pevanja - istakla je Suzana za "Večernje novosti" koja je poznata i po tome što je otpevala žensku deonicu u čuvenom hitu „Ponoć“ iz filma „Toma“.
Foto: Dejan Milićević
O svojoj prvoj pesmi za koju je snimio i spot Nemanja kaže da je poželeo da je snimi kada je prvi put čuo, iako mu je pesma puštena slučajno.
- Numera „Medena“ mi se dopala iz nekoliko razloga. Dopada mi se ta priča kako je nastala i što me je čekala 14 godina. Pored toga mislim da se muzika polako vraća izvornim kvalitetima i da je ovo prava pop pesma koja na najbolji mogući način pokazuje moje pevačke kvalitet - zakljkučio nam je Đorđević i za septembar najavljuje novu pesmu koju je komponovao Bane Opačić.
Preporučujemo
UPOTPUNILA LETO: Neda Ukraden pevaće ove sezone i na malim ekranima (FOTO/VIDEO)
29. 05. 2025. u 19:35
UPOTPUNIĆE LETO: Neda Ukraden dok beleži jedan jubilej, drugi joj je na vidiku (FOTO)
27. 05. 2025. u 22:00
KOLIKO BI TREBALO DA STAVITE U KOVERTU "DA SE NE OBRUKATE" Od cifre da se zavrti u glavi, detaljna računica
CENA stolice na svadbama u Srbiji ove sezone košta i do 120 evra po gostu, a u kovertu ne bi trebalo staviti manje od 100 evra, "da se ne osramotite" gde god da ste na veselju - nevažno da li u Beogradu, Vranju, Subotici, Loznici, Boru...
24. 03. 2026. u 22:24
PROVOCIRALI NA GODIŠNjICU NATO AGRESIJE: Uhapšena četvorica Albanaca u Srbiji, pogledajte snimke (VIDEO)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije uhapsili su na teritoriji Republike Srbije A. S. (1989), E. V. (1984), E. G. (1978) i A. C. (2005) državljane Republike Albanije zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo izazivanje nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti.
24. 03. 2026. u 20:17
"IMA ŽIVOTA I BEZ EU - ONA JE SAMO SENZACIJA" Milanović iznenadio izjavom: "Ona je fasada i nadogradnja, i to dok traje..."
HRVATSKI predsednik Zoran Milanović primio je danas u Zagrebu makedonsku predsednicu Gordanu Siljanovsku Davkovu i poručio da proces pristupanja njene zemlje predugo traje, da ne može da daje savete, ali da ima života i bez Evropske unije (EU).
25. 03. 2026. u 10:29
Komentari (0)