TRAMP ZABRINUT: Treći svetski rat bi mogao da izbije u naredna tri do četiri meseca

BIVŠI američki predsednik i republikanski predsednički kandidat Donald Tramp izrazio je zabrinutost da bi treći svetski rat mogao da izbije u narednim mesecima.

ТРАМП ЗАБРИНУТ: Трећи светски рат би могао да избије у наредна три до четири месеца

Foto: EPA

- Zabrinut sam za naredna tri do četiri meseca u smislu da ćemo se naći u svetskom ratu zbog ljudi koje imamo u vladi - rekao je Tramp.

Prema rečima političara, ako uspe da pobedi na predstojećim predsedničkim izborima u SAD, moći će da reši sukobe u Ukrajini i na Bliskom istoku.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

UDARNO: Zelenski tvrdi da je Lukašenko prihvatio ultimatum

UDARNO: Zelenski tvrdi da je Lukašenko prihvatio ultimatum

KOMUNIKACIONA oprema za koju Ukrajina tvrdi da je pomagala u podršci ruskim napadima dronova sa teritorije Belorusije prestala je da radi, rekao je predsednik Ukrajine Vladimir Zelenski novinarima danas, nekoliko dana nakon što je izdao ultimatum beloruskom predsedniku Aleksandru Lukašenku.

24. 06. 2026. u 18:41

Komentari (0)

JEDNA ULAZNICA, JEDNA PORUKA, MILIONI RAZLOGA ZA OSMEH: U prvoj sezoni Teatra humanosti donirano više od 11.000.000 dinara