UŽAS KOD OSIJEKA: Mladić (20) nožem izbo oca i majku, roditelji prevezeni u bolnicu sa teškim povredama
Dvadesetogodišnji mladić uhapšen je nakon što je u Valpovu nožem nasrnuo na 54-godišnjaka i 51-godišnju ženu.
Foto: EPA
Mladić je osobe ranio u 13.15 časova.
Portal "Indeks" neslužbeno saznaje da je mladić nožem izbo svoje roditelje.
On je uhapšen u 13.30 časova, 15 minuta od napada.
- Dvadesetogodišnjak je 54-godišnjaku i 51-godišnjakinji zadao nekoliko povreda koje su nakon što su prevezeni u KBC Osijek okvalifikovane kao teške. Uviđaj je obavila ekipa PU osječko-baranjske i sada kreće kriminalističko ispitivanj - rekli su u osječko-baranjskoj policiji.
Preporučujemo
MAJKU UBIO U KUĆI, A SEBE U ŠIPRAŽJU: Motiv porodične tragedije u beogradskom naselju Kotež zasad nepoznat istražiteljima
15. 09. 2020. u 07:51 >> 07:51
VUČIĆEVO UPOZORENjE UDARNA VEST U RUSKIM MEDIJIMA: Evropa mora da shvati, Amerika se nikad više neće vratiti
IZJAVA predsednika Srbije Aleksandra Vučića, u kojoj upozorava da Evropska unija mora da se suoči sa činjenicom da se Sjedinjene Američke Države nikada neće vratiti starom modelu odnosa sa Evropom, objavljena je kao udarna vest na naslovnoj strani svetskog izdanja ruskog portala Sputnjik, kao i na ruskoj agenciji RIA Novosti.
27. 01. 2026. u 07:44
U FEBRUARU POTPUNI KOLAPS POLARNOG VRTLOGA? Hladna masa zalediće Evropu, evo šta nas očekuje
NAKON stratosferskog zagrevanja početkom februara, najnovije prognoze pokazuju potencijalni potpuni kolaps polarnog vrtloga, što će na kraju dovesti hladan vazduh i u Evropu, piše Severe Weather Europe.
23. 01. 2026. u 14:21
GRAD NA RUBU PONORA: Klizišta odnela zemljište ispod kuća na Siciliji - snimci su JEZIVI (VIDEO/FOTO)
KATASTROFALNO nevreme koje je pogodilo jug Italije izazvalo je nezapamćenu štetu, a najkritičnije je na Siciliji, gde se u gradu Nišemiju urušio čak četiri kilometra dug deo litice. Zbog klizišta je više od hiljadu ljudi hitno evakuisano, jer je klizište bukvalno odnelo zemlju ispod kuća.
27. 01. 2026. u 11:26
Komentari (0)