PRONAĐENA SLAVICA KOJA JE PRETUKLA SVOJE DETE: Priznala zašto je to uradila i ko je Zoran sa snimka
MAJKA je pronađena u centru Begaljice kako uplakana šeta sa suprugom
Foto: Društvene mreže
Slavica Đilas potvrdila je da jeste ona tukla svoju maloletnu ćerku Milicu. Kako je objasnila, to je uradila pod prisilom majke Lidije jer je njen muž, Slavičin očuh Zoran, u zatvoru.
Kako se saznaje, Slavicu su zatekli kako ide centrom Begaljice, uplakana.
- Uzela je mog sina Mihajla u krilo i rekla "sedi ovde da rešimo problem". Kakav, majko, problem da rešimo, pitala sam je. Ona mi je rekla "tuci Milicu na moje oči inače ću Mihajla da ti ubijem. Ja ću sve to da snimam" - rekla je Slavica u prisustvu svog supruga.
Majka kaže da njena majka živi kod njih u kući, što njen suprug potvrđuje i govori da ih on izdržava. U trenutku kada su policija i Centar za socijalni rad došli da oduzmu majci decu, Slavica nije bila kod kuće, otišla je na groblje.
(Telegraf)
BONUS VIDEO:
POLICIJA DOVODI KAVČANE: Počelo saslušanje osumnjičenih za planiranje ubistva Jovana Jovanovića
Preporučujemo
ŽENA PREMIJERA, A NEMA DRŽAVLjANSTVO BRITANIJE: Životna priča bogate supruge Rišija Sunaka
26. 10. 2022. u 16:21 >> 16:29
SRUŠEN RUSKI HELIKOPTER, CELA ZEMLjA POTONULA U HAOS: Padaju gradovi jedan za drugim, naoružane grupe vode borbe sa vojskom (VIDEO)
RUSKI vojni helikopter srušio se 25. aprila u blizini Vabarije u regionu Gao u Maliju, potvrdili su ruski izvori, dok su borci Fronta za oslobođenje Azavada i džihadističke grupe povezane sa Al Kaidom, JNIM, izveli najveću koordinisanu ofanzivu u zemlji poslednjih godina, napadajući istovremeno glavni grad Bamako, vojno uporište Kati i severne gradove Kidal, Gao i Sevare, što je na najvidljiviji način otkrilo ograničenja ruske bezbednosne strategije u Africi.
26. 04. 2026. u 13:30
Gori vojna baza sa američkim bombarderima: Odatle su leteli za Iran (VIDEO)
U britanskoj vazdušnoj bazi RAF Fairford u Glosterširu noćas je izbio veliki požar koji je teško oštetio zgradu bivše kantine.
26. 04. 2026. u 13:01
Novi p**no skandal Dare Bubamare: Snimak pušten na mrežama - noć sa mlađim dečkom
"SADA ne znam ni kako se to našlo u javnosti, ali privatnost je jedna stvar i smatram da to treba da se poštuje."
24. 04. 2026. u 16:21
Komentari (0)