"MI SMO OVDE DA IM DAMO POTPUNU PODRŠKU" Ratni veterani JSO uz studente koji žele da uče (VIDEO)

Новости онлајн

11. 03. 2025. u 16:07

RATNI veterani Jedinice za specijalne operacije (JSO) došli su danas u Pionirski park da podrže studente koji žele da uče.

МИ СМО ОВДЕ ДА ИМ ДАМО ПОТПУНУ ПОДРШКУ Ратни ветерани ЈСО уз студенте који желе да уче (ВИДЕО)

Foto: Novosti

Kako nam je rekao predsednik Udruženja Crvenih beretki Žika Ivanović "ovi štrajkovi više nemaju nikakvog smisla i zabrane rada škola i univerziteta od strane dušebrižnika koji manipulišu decom i studentima".

- Najgore je što su pokazali agresivnost i nasrtali na ovu decu. Mi smo ovde da im damo potpunu podršku - kazao je Žika Ivanović.

Sve detalje iz Pionirskog parka pratite u našem blogu uživo KLIKOM OVDE

 
 
 

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
AMERIKANCI PIŠU: Srbija prva nabavila hipersonične balističke rakete u Evropi, revolucija u povećanju vatrene moći (FOTO)

AMERIKANCI PIŠU: Srbija prva nabavila hipersonične balističke rakete u Evropi, revolucija u povećanju vatrene moći (FOTO)

FOTOGRAFIJE koje prikazuju lovački avion MiG-29 Ratnog vazduhoplovstva Srbije sa dve balističke rakete CM-400AKG kineske proizvodnje ukazuju na to da je Srbija postala drugi strani korisnik ovog tipa raketa, što značajno menja ranije veoma ograničene udarne mogućnosti ovih aviona, piše američki specijalizovani magazin "Militari voč" u tekstu pod nazivom "Prve hipersonične balističke rakete u Evropi: Srpski lovci MiG-29 integrisali kinesko naoružanje za revolucionarno povećanje vatrene moći".

11. 03. 2026. u 16:26

Komentari (9)

ŽESTOKO SE UVREDILA: Đorđe David četiri meseca nije pričao sa Snežanom Đurišić - roker otkrio detalje