BRUKA I PROVOKACIJA: Simbol "Velike Albanije" u programu RTCG
PREDSTAVNIK koalicije albanskih partija koju čine Demokratski forum, Nova demokratska snaga FORCA, Građanski pokret Perspektiva i Unija Tuzi, Nikola Camaj, učestvovao je na debati na Javnom servisu Crne Gore.
Foto; Printskrin
Debata je organizovana u susret predstojećim parlamentarnim izborima.
On je tom prilikom provocirao većinski narod Crne Gore, tako što je u završnoj reči uputio pozdrav koji simbolizuje "Veliku Albaniju".
Prethodno je Nik Đeljošaj, nosilac liste Albanska koalcija „Genci Nimanbegu – Nik Đeljošaj“, izjavio je da očekuje najmanje dva mandata i ubedljivu pobedu ove koalicije među albanskim narodom.
(In4s)
Preporučujemo
ALBANSKI MEDIJI: EU sprema mehanizme za nadzor u primeni sporazuma Beograda i Prištine
19. 08. 2020. u 22:25
POTPISUJE SE ISTORIJSKI UGOVOR: Vojvodina postaje čvorište Evrope, kreće gradnja gigantske saobraćajnice (FOTO/VIDEO)
PROJEKAT Osmeh Vojvodine obuhvata izgradnju 185 km brze saobraćajnice, sa 46 mostova i 34 nadvožnjaka, čime se smanjuje vreme putovanja.
18. 03. 2026. u 09:30
KULT PREDAKA U PLAMENU MRŽNjE: 45 godina od paljenja konaka Pećke patrijaršije – Zločin koji je najavio Martovski pogrom
OVE sedmice pre tačno 45 godina, srpski narod i Srpska pravoslavna crkva zanemeli su pred prizorom koji je nagovestio decenije stradanja na Kosovu i Metohiji.
17. 03. 2026. u 19:10
EKSPLOZIV BIO SPREMAN: "Digli bismo u vazduh aerodrom na Grenlandu"
DVA MESECA pre izraelsko-američkog napada na Iran, Danska je bila spremna da oružano brani svoj suverenitet nad Grenlandom.
19. 03. 2026. u 14:12
Komentari (29)