"PAUZA" U ČEKAONICAMA: Kvar prekinuo rad ambulatni, ekipe rade na popravci
ZBOG izmeštanja opreme za bežičnu komunikaciju sa krova zgrade Zdravstvene stanice „Kumodraž I“ koja se renovira došlo do kvara koji je trenutno prekinuo rad u ambulantama Šumice“ -Ustanička 125a, „Dr Aleksandar Jeličić“ - Meštrovićeva 34, „Ripanj-centar“ - Avalska 35a, „Beli Potok I“ - Avalska 64 i „Medaković III“ - Borivoja Stevanovića 41.
Foto: opština Voždovac
Iz Doma zdravlja „Voždovac“ mole građane za strpljenje i razumevanje, istićući da je u toku otklanjanje kvara i da se ubrzo se očekuje rešenje problema.
Preporučujemo
UMRLO VIŠE ŽENA: Statistika o preminulima u Beogradu, evo kada je smrtnost bila najveća
11. 03. 2026. u 12:11
ČITALAČKA ZNAČKA U OBRENOVAČKOJ BIBLIOTECI: Igra senkama, zabava, veštine
10. 03. 2026. u 19:14
AMERIKANCI PIŠU: Srbija prva nabavila hipersonične balističke rakete u Evropi, revolucija u povećanju vatrene moći (FOTO)
FOTOGRAFIJE koje prikazuju lovački avion MiG-29 Ratnog vazduhoplovstva Srbije sa dve balističke rakete CM-400AKG kineske proizvodnje ukazuju na to da je Srbija postala drugi strani korisnik ovog tipa raketa, što značajno menja ranije veoma ograničene udarne mogućnosti ovih aviona, piše američki specijalizovani magazin "Militari voč" u tekstu pod nazivom "Prve hipersonične balističke rakete u Evropi: Srpski lovci MiG-29 integrisali kinesko naoružanje za revolucionarno povećanje vatrene moći".
11. 03. 2026. u 16:26
HAOS U CRNOGORSKOM PARLAMENTU: Prekinuta sednica, poslanici DPS-a opkolili sto predsedavajućeg
SEDNICA Skupštine Crne Gore prekinuta je danas nakon što je predsedavajući u tom momentu potpredsednik parlamneta Boris Pejović (PES) oduzeo reč poslanici opozicione Demokratske partije socijalista Aleksandri Vuković Kuč.
11. 03. 2026. u 17:06
"U HRVATSKOJ IRANSKA TERORISTIČKA JAZBINA" Milanović ljut na Izraelca: "Braco, ovo je Zagreb - ne Tel Aviv!"
PREDSEDNIK Hrvatske Zoran Milanović komentarisao je navode izraelskog ambasadora Gerija Korena da se usred Zagreba nalazi teroristička jazbina u iranskoj ambasadi.
11. 03. 2026. u 13:59
Komentari (0)