SPANULISOVI PULENI ŽELE JOŠ JEDAN TRIJUMF: Asvelu je pripao samo prvi okršaj
MONAKO i Asvel će se sastati u Kupu Francuske.
Foto: EPA-EFE/SEBASTIEN NOGIER
Pomenuti riali su se sastali pre samo deset dana u Kupu lidera i Monako je tada slavio s rezultatom 78:91.
Vasilis Spanulis je u svojim redovima imao pet dvocifrenih igrača, a najistaknutiji je bio Majk Džejms koji je ubacio 17 poena.
Elija Okobo je postigao 14, Alfa Dijalo 12, dok su Mamadu Žaite i Metju Strazel dodali po 10.
Nando De Kolo je sa 18 pogodaka bio najefikasniji u poraženom taboru, Melvin Ažinsa i Teo Maledon su kombinovano imali 23.
Tri puta su se Asvel i Monako sastali ove sezone, a ekipi iz Vilerbana je pripao samo prvi duel.
Verujemo da će Pupeovi puleni pružiti dobar otpor aktuelnom šampionu Francuske.
NAŠ TIP: Monako -Asvel h2 -7,5 (kvota 1,75)
POGLEDAJTE NAJNOVIJU EPIZODU KLADIONIČARSKIH PRIČA
Preporučujemo
AMERIKA JE ZATEČENA, ODMAH REAGOVAO I DONALD TRAMP! Najbogatiji sportista na svetu izazvao haos!
Najnovije vesti iz Amerike tiču se - jednog od najbogatijih sportista na svetu. g prijatelja.
28. 03. 2026. u 12:20
DIGLA SE EVROPA ZBOG SVETOG SIMEONA! Poznati političar opleo po UEFA, Grci podnose prijavu, a pominje se i satanizam! (FOTO)
U petak je u javnost izašla informacija da je Crvena zvezda kažnjena zbog koreografije navijača na utakmici sa Lilom.
28. 03. 2026. u 10:55
SVET OVO NIKADA NIJE VIDEO! Nikola Jokić srušio zakone fizike – Srbin nastavlja da zastrašuje Ameriku
NASTAVLjA Nikola Jokić da pomera granice mogućeg u NBA ligi. Stameni Srbin ispisao je nove stranice istorije najjače lige planete.
28. 03. 2026. u 08:30
Komentari (0)