POČELO PRIJAVLJIVANJE ZA STARTAP ŠKOLU: Paraćinski RISC nudi obuku budućim preduzetnicima
PARAĆINCI koji razmišljaju o tome da započnu sopstveni posao, a nemaju dovoljno znanja i veština za taj veliki korak, uskoro će moći da ih steknu u Startap školi koju će organizovati Regionalni inovativni startap centar (RISC) u tom gradu.
Foto: Z. Rašić
Kako je obelodanio organizator, ova škola je deo važnog projekta koji RISC realizuje u saradnji sa Ministarstvom nauke, tehnološkog razvoja i inovacija i Naučno-tehnološkim parkom Niš.
- Otvaramo vrata budućim inovatorima i preduzetnicima, a cilj nam je da polaznici startap škole dobiju sve neophodne alate, znanja i veštine kako bi svoje ideje pretočili u uspešne biznise. Tokom programa, polaznici će imati priliku da uče od iskusnih mentora, da razvijaju svoje poslovne modele i stvore čvrste temelje za uspešan startap. Na taj način budući startap preduzetnici povećavaju svoje šanse za uspeh, a smanjuju rizik – ističe Aljoša Gligorijević, direktor RISC-a ovim povodom.
Prijavljivanje zainteresovanih je već u toku.
Preporučujemo
POLICIJU ZVALI ZBOG - IGRAČKE: Roditelji iz Vranja revoltirani reakcijom škole
24. 02. 2026. u 14:47
VIŠE OD 1.100 PREKRŠAJA: Efekti pojačane kontrole saobraćaja PU Jagodina
24. 02. 2026. u 14:45
MEDVEDEV BRUTALNO ZAPRETIO UKRAJINI, FRANCUSKOJ I BRITANIJI: Rusija bi morala odgovoriti nuklearnim udarom
ZAMENIK predsednika ruskog Saveta bezbednosti Dmitrij Medvedev zapretio je da bi Rusija mogla upotrebiti taktičko nuklearno oružje protiv Ukrajine, Francuske i Ujedinjenog Kraljevstva ukoliko bi Pariz i London Kijevu pružili nuklearnu tehnologiju.
24. 02. 2026. u 13:45
VAŠINGTONU STIGLO UPOZORENjE: Ne pokušavajte da narušite naše odnose sa Moskvom
BELORUSKI predsednik Aleksandar Lukašenko izjavio je danas da je na početku pregovora između Belorusije i SAD upozorio Vašington da ne pokušava da naruši odnose između Minska i Moskve.
16. 02. 2026. u 15:09
"NEMA KO DA NASEČE DRVA": Rusko selo izgubilo skoro sve muškarce u ratu u Ukrajini
U RIBARSKOM selu Sedanka, na ruskom dalekom istoku, svakodnevni život je bio težak i pre rata u Ukrajini. Većina kuća nema osnovnu infrastrukturu, kao što su voda, unutrašnji toaleti ili centralno grejanje, iako zimske temperature često padnu i na -10 stepeni Celzijusa.
24. 02. 2026. u 09:43
Komentari (0)