"SUNCE" U SUSRET USKRSU: Prodajna izložba u Sremskoj Mitrovici
U ORGANIZACIJI Gradske uprave Sremska Mitrovica, na terasi Turističkog info centra održana je Uskršnja prodajna izložba udruženja građana iz oblasti socijalne zaštite.
foto SK
Kako navode organizatori, ovo je način, na koji udruženja međusobno razmenjuju iskustva i građanima mogu da predstave svoje proizvode.
Defektolog Milica Obradović kaže da Dnevni boravak "Sunce" Škole za osnovno i srednje obrazovanje "Radivoj Popović", tradicionalno učestvuje na svakoj prodajnoj izložbi koju organizuje Grad. Dodaje da je uvek velika posećenost, kako članova drugih udruženja, tako roditelja i korisnika.
Gradska uprava ove godine izdvojila je sedam miliona dinara kako bi pomogla rad udruženja iz socijalne zaštite. Ove godine podržano je 40 udruženja za svoje projekte i programe iz oblasti socijalne zaštite.
Preporučujemo
SUKOB NAM JE PRED VRATIMA Rute upozorava: Mi smo sledeća meta Rusije
RUSIJA bi mogla da bude spremna da upotrebi vojnu silu protiv NATO-a u narednih pet godina, smatra generalni sekretar NATO-a Mark Rute.
11. 12. 2025. u 15:46 >> 16:40
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne
SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.
11. 12. 2025. u 16:22
"STIGLI SRPSKI HULIGANI!" Austrijska policija plaši građane po ulicama Graca zbog navijača Zvezde
Šturm Grac i Crvena zvezda igraju utakmicu u Ligi Evrope, a pred taj meč austrijska policija je uradila nešto nesvakidašnje.
11. 12. 2025. u 16:15
Komentari (0)