KAKAV ĆE TO BITI SPEKTAKL! Janik Siner dobio rivala za koga će cela Australija navijati
Australijski teniser Aleks de Minor plasirao se u četvrtfinale Australijan opena, pošto je danas u Melburnu u osmini finala pobedio Amerikanca Aleksa Mikelsena sa 6:0, 7:6 (7:5), 6:3.
FOTO: Tanjug/AP
Meč je trajao dva sata i 10 minuta. De Minor je osmi teniser sveta, dok se Mikelsen nalazi na 42. mestu ATP liste.
De Minor će u četvrtfinalu prvog grend slem turnira sezone igrati protiv Italijana Janika Sinera, koji je ranije danas pobedio Danca Holgera Runea 6:3, 3:6, 6:3, 6:2.
U preostalim mečevima četvrtfinala Australijan opena, sastaće se: Novak Đoković (Srbija) - Karlos Alkaraz (Španija), Tomi Pol (SAD) - Aleksandar Zverev (Nemačka) i Ben Šelton (SAD) - Lorenco Sonego (Italija).
Bonus video: Novak Đoković - Pet tajni zbog kojih je najbolji na svetu
Preporučujemo
"ZAŠTO SI OVDE?" Legendarni Amerikanac zatečen reakcijom Novaka Đokovića
20. 01. 2025. u 11:28
SKANDAL U MELBURNU: Oglasio se čovek zbog koga se Australijan open crveni od stida
20. 01. 2025. u 09:17
HAMBURG SE U STILU VRATIO U BUNDESLIGU: Nekadašnji prvak Evrope je daleko od zone ispadanja i ne zna za poraz više od mesec dana
SERIJU od pet vezanih mečeva četa Merlina Polcina pokušaće da produži na "Meva areni" gde je od 20.30 dočekuje Majnc.
20. 02. 2026. u 08:18
UKRAJINA JE ZGROŽENA! Povukla totalno neočekivani potez, hitno reagovao i Kremlj!
RAT u Ukrajini, odnosno "specijalna vojna operacija" kako to Rusija naziva, ponovo je za jednu od sporednih stvari iznedrio i sportski potez. Najnovije vesti na temu "sportske sankcije Rusima" stižu - iz Ukrajine. I Poljske.
19. 02. 2026. u 19:50
"MAMA, JA IMAM RAK": Slavica Đukić Dejanović o borbi za život sina jedinca - sam sebi dao dijagnozu
"DUŠAN JE sam sebi dao dijagnozu"
16. 02. 2026. u 19:12 >> 19:12
Komentari (0)