KIRJOS: ''Da nisam igrao u eri Federera, Nadala i Đokovića već bih imao grend slem''
Blistava karijera je bila pred jednim od najtalentovanijih tenisera, Nikom Kirjosom, međutim on nikada nije dostigao visine koje su mu se predviđale zbog svoje ''lude'' glave kao i zbog povreda.
FOTO: Tanjug/AP
Trenutno, Kirjos ne igra od prošle godine, zbog povrede, ali se odlično snašao u ulozi komentatora na Eurosportu.
Australijanac ima grend slem titulu u dublu sa Tanasijem Kokinakisom na Australijan openu, dok u singlu nije uspeo da dođe do pehara. Sada je imao zanimljivo zapažanje, pa je rekao:
- Da nisam igrao u eri Đokovića, Federera i Nadala, sigurno bih već imao grend slem. Voleo bih da nisam igrao u vreme kada su u zenitu bili Mari, Đoković, Nadal i Federer. Da nisam imao bih već sigurno nekoliko grend slemova.
BONUS VIDEO: Novak Đoković - Pet tajni zbog kojih je najbolji na svetu
Preporučujemo
ĐOKOVIĆ NAPUSTIO MELBURN: Novak sa osmehom otišao iz Australije (FOTO)
27. 01. 2024. u 15:32
"ĐOKOVIĆEVA NESPOSOBNOST..." Legendarna teniserka šokirana Novakovom igrom
27. 01. 2024. u 09:53
NIK KIRJOS IZNENADIO NOLETOVE NAVIJAČE: "Janik Siner će biti novi Novak Đoković"
27. 01. 2024. u 09:21 >> 09:44
SPEKTAKL U MADRIDU: Real želi da ostane u trci za titulu, Atletiko da mu uništi šampionske snove
JEDAN od najvećih derbija svetskog fudbala igra se večeras od 21.00 na "Santijago Bernabeu" gde će Real Madrid dočekati Atletiko u meču koji može imati ogroman uticaj na rasplet šampionske trke u La Ligi.
22. 03. 2026. u 07:30
KRVAVA DRAMA ČUVENOG SRBINA U RUSIJI! Razbili mu glavu, završio na svim naslovnim stranama Ruske Federacije, evo šta o svemu kaže! (VIDEO)
Najnovije vesti iz Rusije tiču se jednog Srbina, i to ne bilo kog. A i ne iz bilo kog razloga: lekari su mu se borili za život, a on se i dalje ničega ne seća!
23. 03. 2026. u 15:36
MILEO AUTO-PUTEM: Policajci bili u čudu kad su videli KO je za volanom (VIDEO/FOTO)
KADA su zbog spore vožnje na auto-putu zaustavili automobil marke Dodž, policajci iz Ogdena u američkoj saveznoj državi Juta, pomislili su da je vozaču pozlilo.
22. 03. 2026. u 22:25
Komentari (0)