ĐOKOVIĆ O NAREDNOJ SEZONI: "Umoran sam, želim da zaboravim na tenis"
NAJBOLjI teniser sveta Novak Đoković završio je jednu od najboljih sezona u istoriji tenisa, u kojoj je osvojio tri gren slema i igrao finale četvrtog.
Tanjug/AP
Nije uspeo da se domogne finala Dejvis kupa, ali ne odustaje od cilja da Srbiji doonese još jednu salataru.
- Dao sam sve od sebe. Nadam se da ćemo da naučimo nešto iz ovih mečeva. Ostaje mi cilj da osvojim Dejvis kup. Svi volimo da igramo za reprezentaciju.
Nova sezona je prakično pred vratima, a još nije poznato da li će naš as nastupiti za reprezentaciju na ATP kupu i što je još važnije, da li će braniti titulu u Australiji.
- Želim da odmorim i da zaboravim na tenis. Umoran sam od cele godine. Hoću da provedem vreme sa porodicom. Uskoro ćete saznati moje planove za 2022. godinu - rekao je Đoković.
Prvi reket sveta sa saigračima je morao da pruži ruku rivalima u polufinalu Dejvis kupa. Hrvatska je prošla u finale pobedom od 2:1.
- Sezona je za mene danas završena, neću da žalim ni za jednim turnirom koji sam odigrao posle avgusta. Dajem sve od sebe, kao i uvek, za nacionalni tim. Dodatna je važnost i značaj kada su svi uključeni. Nažalost, to nije bio slučaj. Jedna pobeda u singlu nije dovoljna. Ovakva vrsta takmičenja je okrutna na neki način jer zahteva od vas da pobedite svaki meč koji igrate, i setovi se računaju.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
KAKVA ZVEZDA? STRAŠNA! Evroliga je sve mogla da očekuje, ali ne i ovakav čas košarke
03. 12. 2021. u 18:13 >> 20:52
DRAMA BEZ SREĆNOG KRAJA! Srbija izgubila od Hrvatske, ništa od finala Dejvis kupa za Đokovića i drugove
03. 12. 2021. u 15:35 >> 22:17
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
RAT ZA FINALE: Engleska protiv Argentine u novom poglavlju jednog od najvećih rivalstava svetskog fudbala!
Jedno od najvećih rivalstava u istoriji svetskog fudbala dobija novo poglavlje. Engleska i Argentina sastaju se u polufinalu Svetskog prvenstva 2026, a pobednik spektakla u Atlanti izboriće veliko finale gde ga čeka Španija.
15. 07. 2026. u 07:30
KO KAŽE DA SU NEPOBEDIVI! Prvak Evrope šokirao dvostrukog šampiona sveta i ostavio ga bez finala Mundijala! (VIDEO)
Fudbalska reprezentacija Španije igraće u finalu Svetskog prvenstva, pošto je savladala selekciju Francuske rezultatom 2:0 (1:0).
14. 07. 2026. u 22:59
VODITELjKA GODINAMA NE SPAVA SA MUŽEM: "To je za mene traumatično!"
VODITELjKA sa suprugom već godinama ne spava u istom krevetu...
14. 07. 2026. u 11:17
Komentari (7)