OSEĆAM VELIKI PONOS Đoković zagrmeo: Moj san se nastavlja
SRPSKI teniser Novak Đoković nakon pobede nad Kasperom Rudom dobio je trofej namenjen igraču koji je godinu završio na prvom mestu.
Tanjug/AP
Novak Đoković je tako ispisao istoriju kao igrač koji je jedini sedam puta bio prvi teniser na kraju godine. Šest puta to je uspeo Pit Sampras.
Novak je svoj govor pred navijačima počeo na italijanskom, što je izazvalo velike ovacije!
- Dobar dan svima. Lepo je vratiti se u Italiju. Igramo na velikom turniru, posle dugo vremena ponovo smo u Torinu. Italija je moja druga kuća. Još kao mali sam se ovde osećao kao u svom domu. Ponosan sam što sam po sedmi put na prvom mestu završio sezonu. Zadovoljan sam što to mogu da podelim sa svojom porodicom. Kao četvorogodišnjak sam gledao Pita Samprasa na Vimbldonu. Tada sam se zaljubio u tenis. Sampras je bio moj idol. Stajati danas pred vama kao igrač koji je sedam puta najbolji na kraju godine je neverovatan osećaj. Osećam veliki ponos, moj san se nastavlja, hvala vam svima!
BONUS VIDEO
Preporučujemo
RODžER FEDERER NIKADA ISKRENIJI: O Mirki, izlivima besa i odlasku u penziju
12. 11. 2021. u 21:19
JOKIĆEVA OSVETA! Nikola se nameračio da velikom rivalu pokaže gde mu je mesto!
VEČERAS nas očekuje duel između Nagetsa i Tandera, a mi očekujemo da će Jokić biti posebno motivisan zbog dešavanja na poslednjem meču ovih timova.
09. 03. 2026. u 12:30
ŠTA ĆE REĆI JELENA?! Evo šta je Arina Sabelnka radila Novaku Đokoviću u Indijan Velsu (VIDEO)
Najnovije vesti vezane za ATP Indijan Vels 2026, turnir na kome danas nastupa i Novak Đoković, nisu uobičajene.
09. 03. 2026. u 15:39
NOVI EKSPLICITNI SNIMCI MIRJANE PAJKOVIĆ: Policija sumnja KO je na snimku, drugi muškarac - odmah saslušana
RANIJE je objavljen i video za koji je deo medija napisao da je snimljen u prostorijama Vlade. Tim povodom oglasili su se iz Vlade Crne Gore, i demantovali te navode.
07. 03. 2026. u 22:55 >> 23:05
Komentari (1)