MARKES I DALJE BRZ: Osmostruki šampion sveta u Moto GP juče se posle 265 dana vratio na stazu
MARK Markes je dokazao da je jači od teške povrede. Najbolji motociklista sveta se juče posle 265 dana oporavka vratio trkama, a na prvom treningu za VN Portugalije ostvario je treće vreme, za najbržim Maverikom Vinjalesom iz Jamahe zaostao je 0,251 sekunde.
Foto: Tanjug/AP Photo/David Clares
Do kvalifikacija, koje su sutra na programu od 14.10 časova. voziće se još tri treninga. Inače, VN Portugalije je u nedelju od 14 časova.
Preporučujemo
SVET SPORTA ZAVIJEN U CRNO! Odbojkaška reprezentativka (34) umrla na aerodromu
30. 12. 2025. u 13:28
EMOTIVNO VEČE NA "OLIMPIKU": Legendarni kapiten se vraća kući, navijačima Rome će biti čudno da ne bodre svog voljenog sina
POSLEDNjI meč 17. kola Serije A donosi emotivan duel na Olimpiku, gde Roma dočekuje Đenovu. U centru pažnje je povratak Danijelea De Rosija u Rim, ovoga puta kao rivala, dok domaćin traži pobedu kojom bi održao korak za timovima iz vrha tabele.
29. 12. 2025. u 09:00
NIKOLA JOKIĆ SE POVREDIO, A U DENVERU - HAOS! Američki novinari besni na upravu Nagetsa!
Povreda koju je Nikola Jokić doživeo na poslednjoj NBA utakmici Denver nagetsa u 2025. godini izazvala je lavinu reakcija.
30. 12. 2025. u 12:24
ZELENSKI: Spreman sam na susret sa Putinom - postoji jedan uslov
UKRAJINSKI predsednik Volodimir Zelenski izjavio je danas da je spreman da se sastane sa ruskim predsednikom Vladimirom Putinom u bilo kom formatu, ali da je za to potrebno da se ''reči i dela'' ruskog lidera podudaraju.
29. 12. 2025. u 13:08
Komentari (0)