OSC BEZ DEVETORICE VATERPOLISTA: Mađari u Ligi šampiona izgubili službenim rezultatom 10:0 od Špandaua

Slobodan Krstović

13. 01. 2022. u 12:37

U LIGI šampiona za vaterpoliste nema odlaganja. Zato je LEN nije prihvatila zahtev mađarskog OSC da se ponovo testiraju pojedini igrači, jer su u jednom danu dobili i pozitivan i negativan nalaz na Kovid 19. Prvi put je antigensko testiranje pokazalo da je zaraženo devetorica vaterpolista, a potom su neki na PCR bili negativni. Ipak, Evropska plivačka federacija nije bila spremna sinoć da odloži duel Mađara sa Špandauom u Budimpešti i meč je registrovala sa 10:0 u korist Nemaca.

ОСЦ БЕЗ ДЕВЕТОРИЦЕ ВАТЕРПОЛИСТА: Мађари у Лиги шампиона изгубили службеним резултатом 10:0 од Шпандауа

N. Paraušić

Podsetimo i duel Crvena zvezde, koja nije uspela da otputuje u Francusku, sa Marseljom je registrovan službenim rezultatom 10:0.

U grupi B Jug je iznenadio Pro Reko sa 11:8, dok je Hanover u Bukureštu savladao Steauu sa 10:9.

Tabela grupe B: Pro Reko 18, Marselj 18, Jug 15, OSC 10, Hanover 8, Špandau 7, Steaua 3, C. zvezda 3.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
DRAMA DOSTIŽE VRHUNAC: Vinisijus i Prestijani u centru pažnje pred revanš, Real brani gol prednosti na Bernabeu

DRAMA DOSTIŽE VRHUNAC: Vinisijus i Prestijani u centru pažnje pred revanš, Real brani gol prednosti na "Bernabeu"

MESTO u osmini finala Lige šampiona biće rešeno u Madridu, gde Real dočekuje Benfiku posle pobede od 1:0 u Lisabonu. Gol odluke u prvom meču postigao je Vinisijus, ali rezultat nije bio jedina tema večeri – duel je obeležio incident i prekid zbog navodnog rasističkog ispada Prestijanija prema Vinisijus, što je dodatno podiglo tenziju pred revanš.

25. 02. 2026. u 06:27

Komentari (0)

Bledilo, glavobolja i manjak snage: Evo šta može da stoji iza ovih problema