BERON SE OPROSTIO OD ZVEZDE: Iskustvo koje nikada neću zaboraviti, Beograd je moja druga kuća

AMERIČKI košarkaš Bili Beron emotivnom porukom na Tviteru oprostio se od Crvene zvezde, navijača i Beograda.

БЕРОН СЕ ОПРОСТИО ОД ЗВЕЗДЕ: Искуство које никада нећу заборавити, Београд је моја друга кућа

foto: M.Vukadinović

"Na današnji dan pre dve godine potpisao sam za Crvenu zvezdu i to je bilo iskustvo koje nikad neću zaboraviti. Svim navijačima hvala na podršci i hvala što ste mi Beograd učinili drugom kućom", napisao je Beron, koji će karijeru, najverovatnije, nastaviti u Zenitu iz Sankt Peterburga.


Beron je pružao sjajne partije u Evroligi u Zvezdinom dresu, osvojio je ABA ligu i domaću Superligu, a ostaće upamćen njegov "trokorak" za odlučujuću pobedu protiv Partizana.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Komentari (4)

Otac Jovan: LJudi nisu imali dece dugo, posle molitve ovde bog ih je udostojio da dobiju potomstvo