PANATINAIKOS ČUVA LESORA: Grčki velikan spremio ogroman novac da zadrži Francuza
MATIJAS Lesor je među najboljim, ako ne i najbolji centar Evrolige. Upravo zbog toga Panatinaikos ništa ne želi da prepusti slučaju i spremio mu je novi ugovor.
FOTO: TANJUG/ MARKO ĐOKOVIĆ
Francuz je doživeo tešku povredu noge, ali uprkos tome "zeleni" žele da ga zadrže. Kako prenose tamošnji mediji, još pre povrede krenuli su pregovori oko nastavka saradnje.
Dodaje se da je Panatinaikos bivšem igraču Partizana na sto stavio novi trogodišnji ugovor, do leta 2028. godine, po kojem će sjajni centar zaraditi ukupno 7.000.000 evra.
Prvi čovek kluba iz Atine Dimitris Janakopulos je pre nekoliko dana saopštio da su dogovoreni novi ugovori za dva igrača, a pretpostavlja se da je Lesor jedan od njih.
Francuz je do povrede prosečno beležio 13,4 poena, 7,1 skok i 1,6 asistencija po utakmici.
Bonus video: Nikola Jokić - od dobroćudnog debeljuce, do najboljeg i najplaćenijeg košarkaša na svetu
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
NAVIJAČI U ČETIRI UJUTRU ČEKALI SELEKTORA DA SE OBRAČUNAJU! Haos zbog ispadanja sa Mundijala (VIDEO)
Reprezentacija Južne Koreje doživela je neuspeh na Mundijalu pošto nije prošla grupu, što je razbesnelo njihove navijače.
30. 06. 2026. u 15:24
"DRAGO MI JE ŠTO JE IRAN ISPAO SA MUNDIJALA!" Američki sekretar Malin ne krije zadovoljstvo
Američki sekretar za unutrašnju bezbednost Markvejn Malin izjavio je da mu je drago što je reprezentacija Irana eliminisana sa Svetskog prvenstva u fudbalu i da je veoma sretan što su otišli.
30. 06. 2026. u 11:51
JEZIV SNIMAK IZ HRVATSKE, DEVOJKE VIKALE: "Ne u autobus, ne!"
DRUŠTVENIM mrežama kruži snimak koji prikazuje zabrinjavajuću vožnju vozača kamiona.
30. 06. 2026. u 11:05
Komentari (0)