GOL ZA SENZACIJU: Ovako je ljubimac "grobara", posle bravura u dresu Partizana, nokautirao moćnu Nemačku (VIDEO)

23. 11. 2022. u 17:24

JAPAN je na Svetskom prvenstvu u fudbalu, čiji je domaćin Katar, priredio senzaciju u prvom kolu grupe E: "samuraji" su pobedili moćnu Nemačku sa 2:1 i to posle preokreta, a junak je bio niko drugi do ljubimac Partizanovih navijača, bivši član crno-belih, Takuma Asano.

ГОЛ ЗА СЕНЗАЦИЈУ: Овако је љубимац гробара, после бравура у дресу Партизана, нокаутирао моћну Немачку (ВИДЕО)

Podsetimo, u utorak je Argentina na senzacionalno izgubila od Saudijske Arabije, potom Danska nije uspela da savlada Tunis, a onda su i "panceri" razočarali.

I to najviše zahvaljujući upornosti Japanaca, ali i majstoriji nekadašnjeg člana ekipe iz Humske.

Takuma Asano, koji je u igru ušao u 57. minutu, prvo je na terenu pomogao ekipi da dođe do izjednačenja (strelac je bio Doan), a sedam minuta pre kraja i sam je dao gol. Za pobedu.

Fudbaler Bohuma je umakao Šloterbeku i, iskosa, zakucao loptu u rašlje golmana "pancera", Nojera, a taj gol Takume Asana možete videti kada kliknete OVDE.

Nakon tog pogotka Nemci su krenuli na sve ili ništa, ali Japan je odoleo i uspeo da dođe do velikog trijumfa.

Nemačkoj je ovo bio tek treći put da je izgubila prvu utakmicu na Svetskom prvenstvu.

U drugom meču pomenute grupe igraju Španija i Kostarika, a prenos možete pratiti uživo na portalu "Novosti".

BONUS: NAJAKTUELNIJI VIDEO SNIMCI