DERBI KOLA ALI SAMO U PRVOM POLUVREMENU: Liverpul i Čelsi peti meč u nizu bez pobednika

13. 08. 2023. u 19:41

Fudbaleri Čelsija i Liverpula odigrali su nerešeno 1:1 u derbiju prvog kola Premijer lige.

ДЕРБИ КОЛА АЛИ САМО У ПРВОМ ПОЛУВРЕМЕНУ: Ливерпул и Челси пети меч у низу без победника

Prethodna četiri duela ova dva tima završena su rezultatom 0:0 posle 90 minuta, s tim da je jedan odigran u FA kupu gde je Liverpul slavio u finalu 2022. godine posle penala, a jedan u finalu Liga kupa iste godine kada je isto Liverpul dobio posle penala. Pre toga, bilo je 2:2, odnosno 1:1.

U toku prvog poluvremena videli smo oba gola, kao i po jedan poništen zbog ofsajda sa obe strane. Liverpul je stekao prednost preko Luisa Dijaza u 18 minutu da bi Čelsi stigao do izjednačenja u 37. Sve je prštalo u prvih 45 minuta, međutim u nastavku se to promenilo, ekipe su ''spustile gas'' te niko nije uspeo da dođe do pogotka i pobede.

BONUS VIDEO: UBOJITI TINEJDžER: Jovan Mijatović dao gol za Zvezdu čim je ušao u igru u Lučanima