KOKO GOF POZITIVNA NA KORONU: Američka teniserka ne ide u Tokio
TENISKI turnir na Igrama u Tokiju počinje 24. jula, a na njemu neće učestvovati ni Koko Gof.
FOTO: AP
Amerikanka je poslednja u nizu igračica koje su otkazale OI, ali njen razlog je opravdan, pošto je pozitivna na kovid 19.
- Razočarana sam što moram da podelim sa vama vesti da sam zaražena virusom korona i da neću moći da učestvujem na OI u Tokiju. Oduvek mi je san bio da predstavljam SAD na olimpijskom turniru. Nadam se da ću imati šansu da ostvarim taj san u budućnosti. Želim timu SAD sve najbolje i bezbedne Igre svim olimpijcima - napisala je Gofova, koja je poslednji meč odigrala 5. jula u osmini finala Vimbldona, kada je poražena od Anđelik Kerber.
Pored Koko, od poznatijih teniserki na OI neće biti ni Serene Vilijams, Simone Halep, Sofije Kenin, Anđelik Kerber, Viktorije Azarenke...
Preporučujemo
ON JE POLjUBIO ZLATANA U USTA: Nekoliko sekundi kasnije Ibra ga je zasuo serijom udaraca
19. 07. 2021. u 18:56
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
NORVEŠKA PROTIV TRADICIJE: Francuzi igraju za selektora Dešana
NORVEŠKA i Francuska sastaju se u okviru poslednjeg kola grupne faze Svetskog prvenstva 2026. godine.
26. 06. 2026. u 06:30
UZDISALA CELA PLANETA! Najpoznatija hrvatska navijačica polugola stigla na Svetsko prvenstvo! (FOTO)
Izmamila je uzdahe svih obožavaoca i pripadnika muškog pola, navijačica "kockastih" Ivana Knol.
24. 06. 2026. u 07:32
UMRLA JE U BOLOVIMA, U 47. GODINI Njenu smrt Miloš nikada neće prežaliti: "Bolest je brzo napredovala"
"BOLEST je brzo napredovala. Za samo sedam godina ona je legla u krevet i bila je nepokretna do smrti."
25. 06. 2026. u 10:29
Komentari (0)