KOKO GOF POZITIVNA NA KORONU: Američka teniserka ne ide u Tokio
TENISKI turnir na Igrama u Tokiju počinje 24. jula, a na njemu neće učestvovati ni Koko Gof.
FOTO: AP
Amerikanka je poslednja u nizu igračica koje su otkazale OI, ali njen razlog je opravdan, pošto je pozitivna na kovid 19.
- Razočarana sam što moram da podelim sa vama vesti da sam zaražena virusom korona i da neću moći da učestvujem na OI u Tokiju. Oduvek mi je san bio da predstavljam SAD na olimpijskom turniru. Nadam se da ću imati šansu da ostvarim taj san u budućnosti. Želim timu SAD sve najbolje i bezbedne Igre svim olimpijcima - napisala je Gofova, koja je poslednji meč odigrala 5. jula u osmini finala Vimbldona, kada je poražena od Anđelik Kerber.
Pored Koko, od poznatijih teniserki na OI neće biti ni Serene Vilijams, Simone Halep, Sofije Kenin, Anđelik Kerber, Viktorije Azarenke...
Preporučujemo
ON JE POLjUBIO ZLATANA U USTA: Nekoliko sekundi kasnije Ibra ga je zasuo serijom udaraca
19. 07. 2021. u 18:56
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
NAJBOLjA UTAKMICA NA MUNDIJALU DO SADA! Urugvaj i Zelenortska Ostrva priredili spektakl za pamćenje!
NESTVARAN smo fudbal gledali ove večeri na "Hard rok stadionu", prava je šteta što je utakmica morala da se završi, na kraju ravnopravnih 2:2.
22. 06. 2026. u 02:07 >> 02:06
"BOŽIJA RUKA" I "GOL VEKA" 40 GODINA KASNIJE: Dan kada je Dijego Armando Maradona postao "božanstvo" (VIDEO)
Dan kada se fudbal promenio. Postoje golovi koji donose trofeje, menjaju karijere, ali je samo jedan promenio istoriju ove igre.
22. 06. 2026. u 12:45 >> 12:45
POREKLO EDINA DžEKA: Rođen u Sarajevu, ali koreni Dijamanta su sa druge strane BiH
U JEDNOM intervjuu za britanske medije opisao je taj period kao vreme preživljavanja, ističući da rat tera decu da mnogo ranije odrastu i suoče se sa životnim lekcijama za koje nisu spremna.
19. 06. 2026. u 07:02
Komentari (0)